Od wydania albumu „Zelos” minął prawie miesiąc. W ciągu tych czterech tygodni zespół wygrał wiele nagród. Wideo na platformie V jest podziękowaniem dla wszystkich fanów.

Starlights mogą być dumni. VIXX ciężko pracował przez ostatni miesiąc i zdobywał serca widowni na scenie. Dzisiaj zakończyła się kampania najnowszego albumu – „Zelos”. Był on wydany 19 kwietnia, po okresie intensywnej i efektownej promocji. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W ostatni dzień ery „Zelos” VIXX na platformie V podziękował fanom za wsparcie. W klipie widzimy fragmenty wszystkich występów i programów, w jakich pokazał się zespół, odkąd powrócił z nowym albumem.

VIXX wiele razy wykonywał swoją tytułową piosenkę. Na najwięcej uwagi zasługuje wideo nakręcone z okazji osiągnięcia 500 tysięcy wyświetleń Dynamite na YouTube. Chłopcy zmienili się we własnych fanów i głośno śpiewali do piosenki, jakby stali wśród widowni na koncercie. Klip był w całości dedykowany Starlights.

Przez ostatni miesiąc VIXX zrobił dużo dla swoich fanów. Zamiast jednego dance practice otrzymaliśmy ich aż trzy! Pierwszy został opublikowany z okazji osiągnięcia miliona wyświetleń Dynamite na YouTube. W wersji CCTV widzimy, jak wygląda prawdziwy trening zespołu – wypełniony żartami i w lekkiej atmosferze.

W drugim klipie zobaczyliśmy VIXX jako greckich bogów. O dosłownym zinterpretowaniu konceptu pisaliśmy TUTAJ.

Ostatnim dance practice, który został opublikowany 13 maja był The Standard of a Man version. Zespół nabrał klasy dzięki białym koszulom oraz czarnym krawatom.

Ostatnie dwa odcinki codwutygodniowego cyklu VIXX TV2 także nawiązywały do promocji piątego albumu „Zelos”. W 42 odcinku zespół pokazał nam plan zdjęciowy Dynamite oraz proces kręcenia scen do teledysku. Natomiast pierwszy występ po comebacku w programie The Show na kanale SBS MTV oraz wspólne oglądanie albumu mogliśmy zobaczyć w odcinku 43.

To nie jedyne zakulisowe wideo. Pierwszego maja VIXX udostępnił dwa filmiki. Pierwszy dotyczył procesu kręcenia Conception Opening, drugi zaś sesji fotograficznej do albumu.

Promocja płyty oznacza również występy w różnych variety shows. 21 kwietnia zespół pojawił się w The Qmentary, w którym m.in. Ravi (Kim Won Shik) tłumaczył koncept „Zelos” oraz znaczenie tekstu Dynamite. Kanał 1theK udostępnił odcinek z angielskimi napisami.

26 kwietnia po raz czwarty w swojej karierze zawitali w After School Club na kanale Arirang TV. Była to niepowtarzalna szansa dla zagranicznych fanów, żeby porozmawiać ze swoimi idolami. Na oficjalnym Twitterze ASC pojawiło się także dużo zdjęć wykonanych przez prowadzących, jak i członków VIXX. Tego samego dnia zespół wystąpił w IDOL ARCADE. Zobaczyliśmy w nim, jak chłopcy poradzili sobie z klasyczną bijatyką na starym automacie do gier.

Pod koniec kwietnia VIXX odwiedził Fan Heart Attack IDOL TV. Podczas programu Leo (Kim Taek Woon) był nieobecny. W tym czasie występował w musicalu Mata Hari.

Zespół pojawił się także w innych mediach. Wywiady oraz sesje zdjęciowe mogliśmy zobaczyć w majowych wydaniach magazynów NYLON, KBOYS X SMART oraz SINGLES MAGAZINE.

Jak się przedstawia miesiąc promocji „Zelos” w liczbach?

W radio usłyszeliśmy ich dwa razy – 21 kwietnia w SBS Cultwo Show oraz 7 maja w MBC Moonlight Radio. W programach muzycznych występowali 11 razy, gdzie Dynamite wykonali 11 razy, a Bad Bye 3 razy. Dynamite zgarnęło 5 nagród, z czego trzy pod rząd w The Show, ustanawiając tym nowy rekord programu. Obecnie piosenka ma 2,3 mln wyświetleń na YouTube, a album „Zelos” ma ponad 330 tys. przesłuchań na Spotify. Dodatkowo zespół stworzył dwie transmisje w aplikacji V. Pierwszą z wygrania pierwszego miejsca w The Show, a drugą z Fan Meetingu w pociągu.

Co teraz robi VIXX? Po zakończeniu promocji „Zelos” mogą spokojnie odetchnąć. Od 17 do 19 maja lider zespołu, N (Cha Hak Yeon), zastąpi Park Jung Ah jako tymczasowy DJ. Poprowadzi audycję “Park Jung Ah’s Moonlight Paradise” w radio MBC FM. Leo w tym czasie będzie miał kolejne występy w musicalu Hata Mari. 20 maja zostanie wyemitowany 7 odcinek Duet Song Festival na kanale MBC, w którym bierze udział Ken (Lee Jae Hwan). Tego samego dnia zespół wystąpi podczas TORONTO KPOP CON 2016.

24 maja miną 4 lata odkąd zadebiutował VIXX. Czy zespół w ten specjalny dzień zaskoczy czymś fanów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.