Raper GOT7 wrócił z nowym solowym utworem.

Trzeci singiel Jacksona zadebiutował 19 kwietnia w południe EST (19 kwietnia o 18:00 w Polsce). Dawn of us zostało napisane i skomponowane przez muzyka. Przy produkcji pomagał mu natomiast BOYTOY. Warto zauważyć, że tekst całej piosenki jest w języku angielskim. Kawałek to wiadomość mężczyzny do jego ukochanej. Bohater wychwala swoją kobietę i przekonuje ją, że jest dla niego najważniejsza. Utwór niesie w sobie jeszcze jedno przesłanie – liczy się to, co jest dzisiaj. Warto więc pielęgnować chwilę i się nią cieszyć. Klip ma wakacyjny charakter. Znalazły się w nim tropikalne krajobrazy, w otoczeniu których Jackson oraz kilka bohaterek teledysku spędzają czas. 

Tak, jak poprzednie single artysty, piosenka zyskała uznanie na całym świecie. Dawn of us znalazło się na pierwszych miejscach w Salwadorze, Tajlandii i Wietnamie. Wszystkie wyniki z międzynarodowego iTunes znajdziecie na grafice poniżej (pochodzą one z 20 kwietnia, 8:00 naszego czasu):

Singiel potwierdził międzynarodową popularność Jacksona. Przypomnijmy, że w wakacje 2017 roku ujrzał światło dzienne debiutancki solowy singiel rapera, Papillon. Kilka miesięcy później usłyszeliśmy OKAY, które także wspięło się wysoko w rankingach iTunes na całym świecie. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.