Artysta podzielił się zdjęciem, które zapowiada jego nowe wydawnictwo.

AKTUALIZACJA: 1 maja

Dwa dni przed wydaniem „bittersweet” wytwórnia Amoeba Culture wypuściła krótką zapowiedź teledysku.

AKTUALIZACJA: 30 kwietnia

Muzyk będzie promował się z wideoklipem, którego dwa ujęcia umieściliśmy poniżej. Zapowiedziane zostały też dwa spotkania z fanami w Hong Kongu i Bangoku. Crush zaplanował jeszcze więcej fanmeetingów.AKTUALIZACJA: 27 kwietnia

Na Twitterze Amoeba Culture pojawił się krótki klip, zwiastujący „Bittersweet”:

AKTUALIZACJA: 26 kwietnia

Najnowsza grafika zawiera nazwę albumu Crusha, czyli „Bittersweet”. Na dole zdjęcie widnieje napis „from midnight to sunrise”.


AKTUALIZACJA: 24 kwietnia

Comeback Crusha został potwierdzony. Najnowsze wydawnictwo ujrzy światło dzienne w urodziny muzyka, 3 maja o 18:00 KST (w Polsce godzina 11:00).

 

 

[Crush] COMEBACK 2018.05.03. 6PM #크러쉬 #Crush #BIRTHDAY #COMEBACK #20180503 #6PM

Post udostępniony przez Crush (@crush9244)


Oryginalny artykuł: Crush udostępnił na swoim Instagramie grafikę, na której przeczytamy: „nowy album, nowy utwór, nagrany i wydany w 2018.” Informacji nie potwierdziła jeszcze wytwórnia artysty, Amoeba Culture. Na początku tego roku w mediach społecznościowych pojawiły się jego zdjęcia ze studia, z muzykiem Mr Camrack, a na kanapie siedzi producent Stay Tuned. Należy on do Fanxy Child i stale pracuje z wokalistą. Na kolejnych fotografiach pozują z nimi Pharrell Williams i Tyler the Creator.

 

 

Post udostępniony przez Crush (@crush9244)

Na początku kwietnia Crush pojawił się na krążku solisty Cavalier w piosence White Noise. Ostatni, dedykowany fanom, kawałek Be by my side solista wydał pod koniec grudnia 2017 roku. Wcześniej usłyszeć go można było u trio Rhythm Power i w duecie z Suran. Większy projekt pojawił się w lipcu zeszłego roku i był nim singiel „Outside”, o którym przeczytacie TUTAJ.źródło:(1)
źródło zdjęcia: Instagram Crusha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.