Wytwórnia YG Entertainment podzieliła się klipem promującym comeback iKON.

AKTUALIZACJA: 24 stycznia

Zespół rozpoczął specjalne odliczanie do premiery “RETURN”. O godzinie 23:00 czasu koreańskiego (15:00 w Polsce) na kanale Vlive odbędzie się relacja z członkami iKON. Nagranie obejrzycie TUTAJ.

 

AKTUALIZACJA: 22 stycznia

Serię indywidualnych zapowiedzi rozpoczęły klipy z Ju-ne i Jay’em. W obu przypadkach usłyszymy jak chłopcy śpiewają.


 

AKTUALIZACJA: 22 stycznia

Zapowiedź tytułowej piosenki LOVE SCENARIO pokazuje i przypomina charakter iKON z czasów debiutu. Lekka, hip-hopowa melodia grana na pianinie i kolorystyka vintage to skupia na sobie uwagę. Wytwórnia YG Entertainment zapewnia jednak, że to będzie zupełnie nowa odsłona boysbandu.

 

AKTUALIZACJA: 17 stycznia

Album zostanie wydany w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonym i czarnym. Wiadomo, że będzie zawierać 120 stron zdjęć. Zgodnie z obietnicą Yang Hyun Suk’a wobec fanów odnośnie większej aktywności w mediach, boysband pojawi się w programie “Knowing Bros” telewizji JTBC. Chłopcy nagrywać będą odcinek w dzień comebacku. Potwierdzono również ich udział w “Weekly Idol”.

 

AKTUALIZACJA: 16 stycznia

Na “RETURN” usłyszymy osiem nowych utworów. Do wszystkich piosenek tekst napisał B.I przy wsparciu Bobby’ego, Tablo czy PSY. Lider grupy nagrał też swoje solo ONE AND ONLY, które będzie jego pierwszym indywidualnie wykonanym utworem po udziale w “Show Me The Money”. Ponadto na liście znajdują się też cztery dodatkowe utwory, które fani mieli okazję już usłyszeć. Wśród nich jest piosenka zagrana na japońskich koncertach LOVE ME czy przedebiutowe SINOSIJAKLONG TIME NO SEE  z programu Mix & Match.

 

AKTUALIZACJA: 13 stycznia

Pierwsza zapowiedziana piosenka, 사랑을 했다 (angielski odpowiednik – LOVE SCENARIO), będzie promować cały album. Tekst jest autorstwa Bobby’ego, B.I’a oraz pisarza Mot Mal. Przy komponowaniu melodii liderowi zespołu pomagał młody producent MILLENNIUM, a za koreańskim pseudonimem  kryje się prawdopodobnie Song Yunhyeong.

 

AKTUALIZACJA: 12 stycznia

Potwierdzona została oficjalna data comebacku iKON. Płyta “RETURN” ujrzy światło dzienne 25 stycznia. Główny producent, Yang Hyun Suk, w wywiadzie dla Xports przyznał, że w tym roku to iKON będzie głównym promowanym artystą wytwórni YG Entertainment.

AKTUALIZACJA: 8 stycznia

Pojawiła się druga zapowiedź “RETURN”, tym razem wideoklip zawiera ujęcia wybrane przez reżysera teledysku.


Oryginalny artykuł: Drugi krążek iKON zostanie wydany pod nazwą “RETURN”. Data oficjalnego comebacku zostanie podana prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. W klipie zobaczymy pojedyncze kadry z członkami zespołu. W tle słychać Bobby’ego, który mówi:
“Gdybym mógł żyć jeszcze raz, przeżyłbym ten sam dzień. Gdybym mógł znowu poczuć ten sam dreszcz [emocji] po raz pierwszy. Nic się nie zmieniło, zostałem zmieciony przez płynący czas. Ty i ja wciąż tu jesteśmy.”


Pierwsze informacje o comebacku pojawiły się już we wrześniu 2017 (więcej TUTAJ). Grupa zadebiutowała we wrześniu 2015. Ich pierwszy album “WELCOME BACK” ujrzał światło dzienne trzy miesiące później. Po promocjach w kraju, iKON rozpoczął aktywności w Japonii, które trwały prawie rok. W maju 2017 zespół wydał podwójny singiel “NEW KIDS: BEGIN”. Najnowszy comeback ma być skupiony na działalności w Korei.

Wszystkie informacje na temat “RETURN” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.
źródło: (1)(2)(3)(4)(5)(6)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.