Girlsband powrócił z nowym singlem.

Odkąd tylko zadebiutowały, członkinie MAMAMOO promowały się zespołowo głównie z piosenkami czerpiącymi inspiracje z konceptu retro i funk. Znamy je z dynamicznych kompozycji, którym zawsze towarzyszy humorystyczna lub żywa choreografia. Wraz z powrotem 4 stycznia z Paint Me, dziewczęta zupełnie zmieniły swój wizerunek, wyrażając bardziej wrażliwą stronę zespołu.

Ballada jest pierwszym promocyjnym utworem tego typu w karierze MAMAMOO. Całą swoją uwagę skupia melodia wygrywana przez pianino oraz mocne głosy wokalistek. Później słychać także gitarę oraz smyczki. Do śpiewu dołączyła Moonbyul, która zwykle w zespole pełni rolę rapera. Wśród producentów muzycznych kawałka znajdziemy m.in. Peter’a Wallevik, który pracował wcześniej z takimi artystami jak Little Mix (Glory Days), Olly Murs (24 Hrs, Never Been Better), Kylie Minogue (Kiss Me Once, Aphrodite), One Direction (Take Me Home), czy Demi Lovato (Demi).

Tekst piosenki opiera się na porównaniu miłości pomiędzy dwojgiem ludzi do kilku kolorów. Biały reprezentuje czystą kartkę (lub w tym przypadku – płótno) tuż przed poznaniem drugiej połówki, kiedy nie czuło się jeszcze nic. Żółty jest radością, jaka rozlała się po nadejściu miłości. Późniejszą pasję, jaka przyszła z życiem w związku, opisuje czerwień. Ostatnim kolorem jest niebieski, który nawiązuje do łez podczas trudnych czasów dla kochanków.

Już 1,5 godziny po wydaniu, Paint Me wspięło się najwyżej na drugie miejscu notowania Bugs. O 21:30 KST właśnie na tej liście pojawiła się pierwsza „jedynka”. Drugie pierwsze miejsce udało się zdobyć o 23:30 KST na Soribada. Poniżej przedstawiamy wyniki z wyżej podanych godzin.

MAMAMOO udostępniły także zakulisowe zdjęcia teledysku na portalu Star Naver. Zobaczcie galerię poniżej:

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: star.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.