Zespół wydał specjalny utwór dla IGOT7.

GOT7 po zakończeniu siedmioletniego kontraktu z JYPE, pożegnali się w styczniu z wytwórnią. Wszyscy członkowie zapewniali wtedy fanów, że to nie koniec i wrócą z nową muzyką. Ich fandom nie musiał na to długo czekać.  20 lutego, premierę miało pierwsze oficjalne wydawnictwo chłopaków po odejściu z agencji.

MV zatytułowane „ENCORE” zostało wydane pod skrzydłami WARNER MUSIC. Wytwórnia poinformowała o utworze zarówno na swoim głównym oficjalnym Twitterze, jak i na profilach międzynarodowych: koreańskim, tajlandzkim, singapurskim. GOT7 założyło także nowy kanał na YouTube, który od wczoraj zyskał już ponad 760 tysięcy subskrybujących.

W MV do „ENCORE” widzimy chłopaków, którzy spotykają się ze sobą jako grupa przyjaciół. Pod koniec teledysku zawarte jest przemówienie grupy skierowane do fanów. Muzycy mówią o tym, że wrócili i poprzez piosenkę chcą wyrazić swoje uczucia, zapewniając przy tym, że są jednością. Na samym końcu widzimy scenę z koncertu, GOT7 i wypełnione fanami hale ze świecącymi ahgabongami w dłoniach. Obraz przywołuje wspomnienia i pokazuje za czym najbardziej tęsknią obie strony – za spotkaniem. Teledysk dopełniają słowa piosenki o tym, że choć czas przeminął i wszyscy nazywają ich dorosłymi, oni wydają się nadal dziećmi. Wszystko co przeżyli było darem i nie zapomną o złożonej obietnicy, bowiem zawsze będą śpiewać fanom na bis. 

 
Producentem wykonawczym numeru jest Mark Tuan, a za tekst i kompozycję odpowiada Jinyoung i Trippy. Warto wspomnieć, że w notce pod teledyskiem użyty został nowy pseudonim lidera grupy. Dotąd funkcjonował jako JB, natomiast teraz podpisany jest jako Jay B. Nie umknęło to uwadze Jeffa Benjamina, dziennikarza muzycznego, który nie raz miał okazję przeprowadzić wywiad z GOT7. W jego tweetcie czytamy:

Warto również zauważyć że: w komunikacie prasowym Warner Music dotyczącym nowego singla „Encore” lider GOT7 został wymieniony jako JAY B, sygnalizując oficjalną zmianę nazwy scenicznej. 

„GOT7 składa się z JAY B, Marka, Jacksona, Jinyounga, Youngjae, BamBama i Yugyeoma”

 

 

Przypomnijmy, że Jackson Wang, założyciel TEAM WANG, zaczął współpracę biznesową z Sublime Artist Agency, z którą z kolei ma podpisany kontrakt Youngjae. Jinyoung natomiast niedawno podpisał umowę z BH Entertainment. Mark wydał kilka dni temu singiel, a Yugyeom oficjalnie dołączył do AOMG. 

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.