Kolejny członek GOT7 rozpoczyna solową karierę. Zobaczcie co przygotował Tuan oraz jakie przesłanie niesie jego najnowszy singiel.

Mark Tuan pod koniec stycznia wyjechał z Korei do swojego rodzinnego Los Angeles, aby móc spędzić czas z rodziną i skupić się na swoich solowych aktywnościach. Fani nie musieli długo czekać na jego nowe projekty. Utwór One in a Million powstał we współpracy z Sanjoy’em. Piosenka miała premierę 11 lutego, kilka dni później ukazał się natomiast animowany teledysk promujący wydawnictwo. Kawałek opowiada o osobie, która jest tak wyjątkowa, że dla niej ma się ochotę wstać z łóżka i rozpocząć dzień. W teledysku, główni bohaterowie spotykają się przypadkiem w deszczowy dzień. Dziewczyna gubi parasolkę, którą znajduje chłopak. Zanim mężczyzna odda przedmiot, parę rozdziela odjeżdżający pociąg. Przeznaczenie ponownie łączy dwójkę, na występie autorów piosenki. Obejrzyjcie romantyczny teledysk poniżej.

 
Mark jest kolejnym członkiem GOT7, który po zakończeniu kontraktu z JYPE idzie własną ścieżką. Założył on nawet w Chinach własne studio Duan Yi En Studio. Warto przypomnieć, że Jackson Wang, założyciel TEAM WANG, zaczął współpracę biznesową z Sublime Artist Agency, z którą z kolei ma podpisany kontrakt Youngjae. Jinyoung natomiast niedawno podpisał umowę z BH Entertainment. 

źródło zdjęcia: Spotify

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.