Jackson Wang z GOT7 stawia kolejne kroki w solowej karierze. Obie wytwórnie łączą siły i zaczynają interesy na globalną skalę. Przeczytajcie o szczegółach w naszym artykule.

Sublime Artist Agency (SAA) poinformowało na swoich social mediach, że założone przez Jacksona TEAM WANG stanie się ich nowym partnerem. Będą oni współpracować nie tylko w Korei i Chinach, ale także przy globalnych przedsięwzięciach biznesowych. Zarówno SAA jak i TEAM WANG to kompleksowe firmy rozrywkowe, zajmujące się m.in. zarządzaniem, produkcją i wydawnictwem. Dzięki tak szerokiej działalności, ich współpraca będzie przebiegać na różnych polach. 

Sublime Artist Agency powitało Jacksona i skomentowało sprawę na swoim Twitterze: 

TEAM WANG i SAA zaangażują się w szeroką globalną współpracę w 2021 roku. Współpracujemy w ramach różnych procesów biznesowych i prowadzenia działalności w branży muzycznej, produkcji i zarządzaniu różnymi artystami. Obie firmy będą wspólnie rozwijać [swoje] biznesy.

Warto zaznaczyć, że umowa Jacksona ma jedynie charakter współpracy między wytwórniami. Różni się to od kontraktu innego członka GOT7 – Youngjae – który podpisał z Sublime umowę na wyłączność. 
 
 
źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Jacksona Wanga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.