YG Entertainment ogłosiło kolejnego artystę, który w najbliższym czasie wyda płytę. Tym razem jest to raper iKON.

AKTUALIZACJA: 21 stycznia

Na drugiej płycie Bobby’ego znajdzie się aż 17 utworów. W jednej z nich, RaiNinG, usłyszymy także innego członka iKON, June. Oprócz tego, na social media dodano również wideo teaser U MAD.

 

AKTUALIZACJA: 19 stycznia

Tego dnia pojawiły się dwa nowe plakaty, każdy z nowym szczegółem dotyczącym nadchodzącej płyty. Na pierwszym z nich dowiedzieliśmy się, jak będzie nazywał się krążek – „LUCKY MAN”. Będzie go promował U MAD.

AKTUALIZACJA: 17 stycznia

YG Entertainment ujawniło plakat promujący comeback Bobby’ego. Możemy z niego wyczytać nowa informację – płyta ukaże się 25 stycznia.

 

AKTUALIZACJA: 16 stycznia

W drugim teaserze od Bobby’ego mogliśmy ujrzeć kilka fragmentów zdradzających koncept płyty. Zobaczcie klip poniżej:

 

Oryginalny post: Informacja o comebacku rapera pojawiła się w klasycznych źrodłach dla YG Entertainemnt: na oficjalnym koncie społecznościowym wytwórni. Zamieszczono tam krótkie wideo, które niewiele zdradza, oprócz tego, że to właśnie Bobby jako kolejny artysta spod YG wyda album. Zobaczcie klip poniżej:

Chociaż raper jest bardzo aktywny jeśli chodzi o komponowanie muzyki i pisanie tekstów, będzie to jego pierwsza płyta od debiutanckiego „Love and Fall” z 2017 roku. Album wtedy promowały dwie piosenki, I Love You i Runaway. Wiecej o krążku pisaliśmy na naszej stronie.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter iKON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.