Drużyny zaprezentowały się w specjalnym odcinku nowego show telewizji Mnet! Sprawdźcie szczegóły związane z programem.

Mnet ruszyło z nowym show „KIGDOM: Legendary War”, które jest kontynuacją „Road to Kingdom”, a także męskim odpowiednikiem programu Queendom z 2019 roku. Drużyną, która miała zapewnione miejsce w programie było The Boyz – zwycięzca poprzedniego show. Po specjalnym występie na gali MAMA 2020 wiadome było, że obok boysbandu zobaczymy także ATEEZ i Stray Kids. Teraz już oficjalnie możemy poinformować, że oprócz zespołów czwartej generacji wystąpi także BTOB, iKON oraz SF9. 

We wtorek, 23 lutego, na kanale Mnet na YouTube wyemitowano odcinek, w którym zaprezentowały się wszystkie drużyny. Ruszyło także pierwsze głosowanie, które skończy się 27 lutego o godz. 23:59 KST (15:59 czasu polskiego). Fani mogą oddawać głosy za pomocą aplikacji WHOSFAN. Aby móc wesprzeć swój ulubiony zespół, należy zbierać punkty, które można zdobywać m.in. za codzienne logowanie do aplikacji. Co ważne, trzeba wybrać trzy grupy – tylko wtedy głosy będą bowiem zaliczane. 

Oficjalnie „KINGDOM” rozpocznie się 1 kwietnia o godz. 19:50 KST (12:50 polskiego czasu), a gospodarzami będą dwaj członkowie TVXQ, Yunho i Changmin. 

 
 

Wiecie już komu będziecie kibicować?

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.