Zespół podzielił się pierwszymi informacjami dotyczącymi nowego wydawnictwa. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 23 maja

GOT7 powróciło ze swoim debiutanckim mini-albumem po odejściu z JYPE. Tytułowym singlem zostało NANANA. Teledysk jest kolorowy i pełny pozytywnej energii. 

 
Na krążku znalazło się łącznie 6 pozycji. Na uwagę zasługuje kawałek Don’t care about me. Całej płyty możecie przesłuchać m.in. na Spotify. 

 

AKTUALIZACJA: 22 maja

Nadrabiamy promocję albumu GOT7. Obejrzyjcie najnowsze fotografie oraz zwiastun teledysku do NANANA. Przesłuchajcie także skrót wszystkich piosenek, które znajdą się na płycie.

 
 

AKTUALIZACJA: 15 maja

GOT7 podzieliło się fotografiami promującymi nowy album. Obejrzyjcie zdjęcia w koncepcji UNDER CONSTRUCTION i PACKING UP.

AKTUALIZACJA: 13 maja

GOT7 opublikowało kolejne informacje na temat ich nowej płyty. Na krążku zatytułowanym „GOT7”, znajdzie się 6 utworów. Singlem tytułowym zostało NANANA. Poniżej znajdziecie listę utworów oraz harmonogram promocji.

Oryginalny post: GOT7, po odejściu z wytwórni JYPE, zapewniało fanów, że powróci w pełnym składzie. I wszystko do tego zmierza – 6 maja boysband opublikował odświeżone logo oraz linki do nowych kanałów społecznościowych.

 

 

Zespół podzielił się także pierwszym teaserem do nowego albumu. EP zostanie wydane pod skrzydłami Warner Music Korea. Premierę zaplanowano na 23 maja godz. 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). 

Warto przypomnieć, że ostatnim wydawnictwem zespołu był singiel „ENCORE”, wydany po odejściu z wytwórni JYPE.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter GOT7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.