JYP Entertainment oficjalnie potwierdziło doniesienia mediów.

AKTUALIZACJA: 24 sierpnia

GOT7 udostępniło wideo, które jest podsumowaniem ich światowego tournée „Eyes On You”. Na końcu klipu zespół podzielił się pierwszymi szczegółami nowego wydawnictwa. Tak, jak wcześniej zapowiadano, płyta ukaże się we wrześniu. „Present: YOU” będzie trzecim pełnym albumem w karierze boysbandu.

Oryginalny post: Na koreańskich portalach pojawiła się informacja o comebacku GOT7. Źródło z JYP Entertainment szybko wypowiedziało się na ich temat. Przedstawiciel wytwórni potwierdził, że boysband „zakończył już nagrania do teledysku i przygotowuje się do powrotu.” Dokładny harmonogram comebacku nie został jednak jeszcze ustalony. Obiecano jednak, że agencja oficjalnie ogłosi datę wydania nowego albumu, jak tylko zostanie ona uzgodniona. Media spekulują jednak, że nowe wydawnictwo grupy ukaże się we wrześniu

GOT7 wróciło ostatnio ze swoim ósmym mini-albumem w marcu tego roku. „Eyes On You” i jego tytułowe Look osiągnęło sukcesy w Korei oraz na świecie, a więcej o nim przeczytacie TUTAJ. Nowy materiał boysbandu usłyszymy więc po pół roku od ostatniego krążka. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter GOT7
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.