Polscy fani EXO mogli niedawno bawić się na specjalnym zlocie, poświęconemu w całości ich ulubionemu zespołowi. My również wzięliśmy udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Zobaczcie naszą relację z „Powerful EXO’Loration”!

W pierwszej połowie sierpnia w samym sercu Warszawy, polscy EXO-L mogli spędzić cały dzień na wyjątkowym wydarzeniu, zorganizowanym specjalnie dla nich. Wtedy odbył się właśnie największy polski zlot fanów EXO – Powerful EXO’Loration! Nasza redakcja również mogła uczestniczyć w evencie.

Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by jego uczestnicy się nie nudzili i dobrze spędzili czas. Na EXO-L czekały chociażby specjalne stanowiska dla każdego z członków zespołu. Tam fani musieli wykonać ustalone zadania, by na koniec zlotu móc wziąć udział w losowaniu głównych nagród – albumów EXO. Bardzo dużą popularnością cieszyła się loteria, w której każdy los wygrywał. Najbardziej wartościową zdobyczą była tam płyta boysbandu z 2013 roku – „Growl”. My również sprawdziliśmy swoje szczęście – wylosowane karteczki zapewniły nam teczkę z podobiznami członków grupy oraz lusterko z logo wydarzenia i mocy trzech członków zespołu.

Oczywiście na gości eventu czekała także strefa z koreańskim jedzeniem z restauracji Arirang oraz bubble tea z Pij herbatę. Natomiast dzięki Azjatyckiemu Zakątkowi EXO-L mogły uzupełnić swoje kolekcje krążków i innych gadżetów związanych z boysbandem. Dobrą atmosferę podczas zlotu zapewniły pokazy taneczne oraz niezwykłe karaoke – jego uczestnicy zmierzyli się z największymi hitami z pomocą helu. Goście mieli wiele okazji, by poznać się nawzajem i świetnie bawić. W programie zlotu było między innymi wspólne oglądanie występów EXO, quiz wiedzy czy random play dance

Zastanawiacie się pewnie, skąd wziął się pomysł na tak spektakularny zlot fanów? Udało nam się porozmawiać z jedną z osób, dzięki którym Powerful EXO’Loration doszło do skutku. Dominika zdradziła, że inspiracją były filipińskie EXO-L, których spotkanie zrobione było jednak na mniejszą skalę. Miały one także stoiska, jednak inicjatywa ze stacjami z zadaniami należy do polskich organizatorek. Dowiedzieliśmy się także, że sprzedano ponad 300 biletów na zlot, co pokazuje skalę wydarzenia.

Czy więc takie spotkania są potrzebne polskim EXO-L? Dominika nie ma wątpliwości w tej kwestii – „To zbliża fandom, urozmaica życie polskich fanów. Bycie fanem staje się nie tylko wgapianiem się w komputer, ale można dzięki temu przeżyć też coś na żywo.” Zapytana, czy warto organizować takie wydarzenia, odpowiedziała nam krótko, jednak wyraziła uczucia chyba każdego EXO-L: „EXO od razu przecież nie przyjedzie do Polski…”

 

Dziękujemy organizatorom „Powerful EXO’Loration” za możliwość uczestniczenia w evencie!

 

Relacja i zdjęcia: Karolina Fedrau, Zofia Kadłubowska

 

źródło zdjęcia: własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.