WINNER zaprasza do obejrzenia tanecznego wideklipu i nagrań z tworzenia teledysków.

WINNER udostępnił na swoich kanałach Vlive i YouTube nagrania zakulisowe z kręcenia teledysków. Oprócz tego, pojawił się teledysk REALLY REALLY w wersji performance z tancerkami ze Stanów.

W making film do REALLY REALLY usłyszymy opinię choreografki Oththan Burnside, która chwali muzyków za ich determinację i dobrą współpracę. To właśnie ona ułożyła kroki do piosenki. Na swoim koncie ma współpracę z największymi amerykańskimi gwiazdami ostatnich lat, takimi jak: Chris Brown, Ne-Yo, Nicki Minaj czy Rihanna. Pracowała również przy filmach „Hip Hop Dance Experience” i „School Dance”, a także przy show BET Awards w 2009 roku.


W samym teledysku nie zobaczymy za dużo choreografii. Do tego celu powstała wersja performance. Wideoklip jest pełen żywych kolorów i energii. Pod koniec pojawia się również sama Burnside.


Możemy również zobaczyć jak od kuchni wyglądało kręcenie FOOL. Chłopcy na początku mówią, o czym jest utwór. Seung Yoon stwierdził, że jest to „piosenka o nostalgii i żalu”. Według lidera WINNER, przesłaniem kompozycji jest proste pytanie „Czy mógłbym wrócić do tamtych czasów i wszystko naprawić?”. Mino dodał natomiast, że starał się dać z siebie wszystko dla fanów z INNERCIRCLE.

WINNER już jutro o 9:00 czasu polskiego pojawi się w „Music Core” na kanale MBC. Telewizja udostępniła na swoim YouTube link, dzięki któremu będzie można obejrzeć występ na żywo. W opisie wideo znajdziecie również informacje o innych artystach, których zobaczymy w jutrzejszym programie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.