Wokalista B.A.P przygotowuje się do zaprezentowania nowego solowego materiału.

Muzyk ogłosił, że powróci na scenę w kwietniu. Wyda wówczas swój pierwszy mini-album, w pełni wyprodukowany przez jego samego. Tym samym, ma pokazać go z nieznanej dotychczas, stricte wokalnej, strony. W krótkim oświadczeniu podziękował również fanom za nieustające wsparcie. Nadchodzące EP ujrzy bowiem światło dzienne we współpracy z platformą Culture Bridge, która gromadzi fundusze na różne cele. Akcja dotycząca płyty Daehyuna rozpoczęła się o 14:00 KST 4 marca. BABYz zebrały określoną kwotę w niecałe sześć godzin.

„Uważam, że ludzie, którzy widzą mnie jako idola albo członka B.A.P pomyślą, że to dziwne. Powiedziałem to na moim kanale na YouTube, że po zakończeniu kontraktu z moją agencją, poza fanami i wiedzą muzyczną, nie miałem wiele. Promowanie się samodzielnie jest trudne, ale nie chciałem podpisywać umowy z nową wytwórnią i polegać na ich pomocy. To droga do niezależności, ale czułem się źle w stosunku do moich fanów. Mogą nie polubić tej nowej formy 'zbierania funduszy’, ale jestem gotowy odpłacić im ciężką pracą za wszystko, co we mnie zainwestowali”, wyznał artysta w wywiadzie dla Sports Kyunghyang.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

안녕하세요. 대현입니다. 4월중 미니앨범으로 여러분들에게 찾아뵐려고합니다. 새롭게 도전하는 저를 믿어주시고 응원해주시는 모든 분들에게 감사하다고 전하고싶습니다. 응원해주세요 감사합니다. #사이다 Newproject_대현 *우리는 다시, 봄을 보는 사이다* 따뜻한 봄과 함께 찾아온 대현의 러브레터. 아티스트 대현의 첫 번째 미니앨범 프로젝트가 내일 오후 두시에 오픈됩니다! ♥대현이의 첫 번째 러브레터를 함께 만들어주세요.♥ – #SAIDA Newproject_Dae Hyun *We are once again, looking at spring together* Love letter from Dae Hyun has arrived with the warm spring weather. Artist Dae Hyun’s first mini-album project will be open! ♥Please write Dae Hyun’s first love letter together.♥ – #サイダNewproject_デヒョン * 私たちはまた,春を見るサイダ* 暖かい春とともに訪れたデヒョンのラブレター。 アーティストデヒョンの一番目ミニアルバムプロジェクトがオープンされます。 ♥’デヒョン’の最初のラブレターを一緒に作ってください。♥ – #汽水 新企劃_大賢 *我們是再次看著春天的關係* (韓文的關係與汽水諧音) 與溫暖的春天一同來到我們身邊的,是大賢的情書。 藝術家大賢的首張迷你專輯企劃,將於明日下午2點公開! ♥大家來一起完成大賢的第一封情書♥ – #사이다 #컬처브릿지 #대현 #정대현 #babyhyun #daehyun #jungdaehyun #baby #앨범 #미니앨범 #프로젝트 #kpop #idol #kpopidol #culturebridge#大賢

Post udostępniony przez BABYHYUN (@dh_jung_bap)

Przypomnijmy, że w lutym Daehyun wraz z Youngjae, Himchanem i Jongupem odszedł z TS Entertainment. Wcześniej taką samą decyzję podjęli Zelo i Yongguk. Lider grupy zapowiedział wydanie swojego pierwszego LP na 15 marca. Jego promocję możecie śledzić TUTAJ.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter TS Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.