Wokalista przygotowuje nowy materiał muzyczny.

AKTUALIZACJA: 11 lipca

Dzień przed premierą „wonderlost” wytwórnia Amoeba Culture zaprezentowała fragment teledysku do Cereal.

 

AKTUALIZACJA: 11 lipca

Potwierdzony został pełen skład gościnnych artystów, którzy pojawią się na „wonderlost”. Jednocześnie zaprezentowane zostały skróty wszystkich kawałków. W tytułowej piosence, Cereal, usłyszymy Zico. Crush zaprosił również swoich kolegów z Fanxy Child i club eskimo, czyli Penomeco i Punchnello. Wytwórnię H1GHR MUSIC reprezentuje tutaj Sik-K, a AOMG – Hoody. Muzyczny skład zasilili również dwaj niezależni wokaliści: CIFIKA oraz wokalista Byung Un z Balming Tiger.

AKTUALIZACJA: 10 lipca

Wytwórnia Amoeba Culture zaprezentowała trzy promocyjne zdjęcia Crush’a.

 

AKTUALIZACJA: 9 lipca

Przedstawiono oficjalną okładkę „wonderlost”. Autorem jest artysta Cho Gi Seok, który współpracuje z magazynem Dazed.

AKTUALIZACJA: 6 lipca

Mini-album ukaże się pod tytułem „wonderlost”. Znajdą się na nim 4 utwory i na każdym z nich usłyszymy gościnnego artystę – nie ma jeszcze informacji kto to będzie.

Oryginalny artykuł: Crush podzielił się grafiką zatytułowaną „comeback”, która zawiera datę 13 lipca. Nie podano jeszcze informacji o tytule wydawnictwa, wiadomo jednak, że będzie to mini-album.


Ostatni singiel muzyka, Bittersweet ukazał się w dniu jego urodzin, czyli 3 maja. Piosenka została doceniona przez koreańskich słuchaczy i dotarła na szczyt notowań „real time”. O tym comebacku przeczytacie TUTAJ. Wokalistę usłyszymy też w gościnnym występie w piosence Colde.

 

źródło zdjęcia: Amoeba Culture Official Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.