Już niedługo usłyszymy płytę rapera iKON.

AKTUALIZACJA 3.09

YG Entertainment ujawniło więcej informacji o solo Bobby’ego. Wspomnianego 7 września, raper wyda piosenkę HOLUP!. Jej koreański tytuł 꽐라  oznacza stan upicia alkoholowego. Yang Hyun Suk powiedział jednak, że Bobby nie jest osobą, która może dużo wypić, ani nie ma dużo doświadczenia z imprezowaniem w klubach. Jego wersja 꽐라 skupia się bardziej na „upijaniu się muzyką i atmosferą”.

Kawałek rapera iKON skomponował z nim Shockbit, który wcześniej pracował chociażby przy Ringa Linga Taeyanga (BIGBANG). Tekst jest natomiast dziełem samego Bobby’ego.

AKTUALIZACJA 2.09

Już 7 września, dzień przed comebackiem Mino, możemy spodziewać się nowego materiału od Bobby’ego.

AKTUALIZACJA 30.08

YG Entertainment opublikowało nowe zdjęcia zapowiadające comeback Bobby’ego.

Oryginalny post:Powstało już wiele plotek na temat solowego comebacku Bobby’ego. Ich początek sięga premiery #WYD, potem czekaliśmy na wspólne promocje z Mino. Jednak 29 sierpnia YG Entertainment oficjalnie potwierdziło album rapera.

Solowa płyta to kolejny krok w karierze artysty. Bobby zadebiutował rok temu z zespołem iKON. W 2014 roku, mając jedynie 19 lat, wygrał trzecią edycję programu „Show Me the Money”. Jego występy były chwalone za energiczność i charakterystyczny, określany jako „szorstki” rap. Usłyszymy to także na jego płycie.

Nowe teasery będą się pojawiać każdego dnia.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.