Nie ulega wątpliwości, że członkowie Stray Kids należą do idoli, którzy biorą aktywny udział w procesie twórczym. Mimo to, Close ukazuje nam cechy Hana, które nie sposób dojrzeć podczas grupowych aktywności. Co utwór oznacza dla ewentualnej dalszej solowej kariery rapera? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu!

W ostatnich miesiącach Stray Kids zaprezentowało nam całe spektrum skrajnie różnych dźwięków. Na Double Knot usłyszeliśmy połączenie electro-trapu z popem, aby po kilku miesiącach grupa mogła powrócić z delikatnym Mixtape: On Track. Wszystkie te eksperymenty z własnym stylem muzycznym są niezaprzeczalnym dowodem na odmienne gusta muzyczne członków boysbandu. Z tego powodu, media oraz fani zespołu zaczęli zastanawiać się, czego właściwie możemy spodziewać się po solowych wydawnictwach członków grupy. Chociaż Close zdecydowanie nie jest pełnoprawnym debiutem Jisunga jako solisty, to utwór z pewnością zasługuje na uwagę jako wstęp do jego kolejnych, indywidualnych kroków na scenie.

Close usłyszeliśmy 7 maja jako część cyklu SKZ-PLAYER, w ramach którego członkowie Stray Kids prezentują covery czy nowe choreografie. Za sprawą delikatnej, stonowanej melodii oraz idealnie dopasowującego się, melodycznego rapu Jisung umacnia słuchacza w przekonaniu, że utwór jest wyjątkowo intymną oraz szczerą kompozycją. Co ciekawe, tekst piosenki nawiązuje do sceny przypadkowego spotkania dwójki ludzi na jednej z londyńskich ulic, którą możemy obejrzeć w filmie “Closer” z 2004 roku. Tym samym, Han ukazał nam uczucia człowieka, który z nieznanego powodu poczuł się bardzo przywiązany i chciał poznać bliżej osobę, na którą trafił przez niespodziewane zrządzenie losu.

Na solowy debiut którego członka Stray Kids czekacie najbardziej? 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.