Ostatnie miesiące niezaprzeczalnie pokazały nam rozwój i ukierunkowanie indywidualnego stylu muzycznego Stray Kids. Jakie brzmienia tym razem przygotował dla nas najmłodszy boysband JYP Entertainment? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu! 

Każda generacja k-popu doczekała się swoistego “głosu pokolenia”. Grupy, której dorobek artystyczny odważnie porusza problemy społeczne, polityczne czy inne istotne w danym czasie sprawy. Niewątpliwie, z każdym kolejnym wydawnictwem członkowie Stray Kids stają się coraz głośniej i bardziej bezpośrednio mówić o tym co dla nich, oraz ich rówieśników, jest ważne. Jaką wiadomość zatem przekazuje nam grupa na Double Knot? 

Od początku cyklu “Clé” możemy zaobserwować coraz większe zainteresowanie nurtami muzyki elektronicznej w twórczości Stray Kids. Pomimo to, z pewnością można powiedzieć, że każdy z tytułowych kawałków serii poszerza wachlarz umiejętności członków grupy. Nie inaczej jest z Double Knot. Utwór charakteryzuje się wpadającym w ucho połączeniem electro-trapu z popem, tworząc w konsekwencji bardziej stonowaną oraz dostosowaną do większego grona odbiorców propozycję od poprzednich singli promocyjnych. Niemniej jednak, piosenka ma wszystko, czego oczekujemy od boysbandu. Tekst, odnosi się do bezkompromisowego sprzeciwiania się przyjętemu przez społeczeństwo systemowi oraz podążania utartymi drogami. Na Double Knot zespół w pełni świadomie dzieli się z nami również swoją determinacją i ambicjami abyśmy znaleźli odwagę do szukania swoich własnych ścieżek w życiu.

Double Knot jest pierwszym punktem w nadchodzących aktywnościach Stray Kids. Przypomnijmy, że grupa zapowiedziała m.in. premierę Astronaut, oraz Clé: LAVANTER. Więcej o planach grupy na ostatnie miesiące 2019 roku możecie przeczytać TUTAJ

źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube JYP Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.