Wytwórnia opublikowała wyjątkowy wpis ku pamięci zmarłej artystki.

Na social media SM Entertainment pojawiła się grafika upamiętniająca zmarłą przed kilkoma dniami Sulli. Poniżej przeczytacie tłumaczenie tekstu zamieszczonego na zdjęciu.

Pamiętamy dzień, w którym poznaliśmy Sulli.

Przeurocza dziewczyna z oślepiającym uśmiechem wyrosła na kochaną przez wielu artystkę. A teraz Sulli stała się gwiazdą, która zawsze będzie świecić w sercach tych, którzy ją kochają.

Nie zapomnimy [jej] piękna i dobrego serca, które nam pokazywała i zawsze będziemy je cenić.

Sulli została znaleziona martwa w swoim domu w Seongnam w poniedziałek, 14 października. Po oględzinach i wstępnym śledztwie policja potwierdziła, że artystka popełniła samobójstwo. Pogrzeb odbył się 17 października bez udziału mediów, w gronie rodziny i przyjaciół. Zgodnie z życzeniem najbliższych idolki został zorganizowany jednak specjalny memorial, w którym fani mogą się z nią pożegnać. 

 

Drodzy czytelnicy, pamiętajcie, że nie jesteście sami, a myśli samobójcze mogą przytrafić się każdemu, kto może czuć się przytłoczony i uważa, że nikt nie może mu pomóc. Nie ignorujcie swojego smutku i rozmawiajcie o swoich problemach. Możecie to zrobić, dzwoniąc chociażby na poniższe bezpłatne numery telefonów.

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych (codziennie 14.00-22.00 z wyjątkiem dni świątecznych)

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (codziennie w godzinach 12.00-2.00); a wiadomość przez www.116111.pl/napisz możesz wysłać przez całą dobę

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Sulli

 

Jeden komentarz “SM Entertainment wspomina Sulli w specjalnym wpisie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.