Sulli została znaleziona martwa w swoim domu w Seongnam. Policja potwierdziła samobójstwo artystki.

14:00

Policja wydała nowe oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że w domu Sulli znaleziono prywatną notatkę. Nie jest to list pożegnalny ani wpis z dziennika idolki, jednak służby nie ujawnią jej treści.

Warto dodać, że SM Entertainment odwołało wszystkie planowane aktywności swoich artystów. Wiele innych muzyków również poszło w ich ślady.

źródło:(1)

13:25

SM Entertainment potwierdziło doniesienia o śmierci Sulli. Poniżej przeczytacie tłumaczenie oficjalnego oświadczenia agencji w tej sprawie:

Z ogromnym smutkiem przekazujemy tę tragiczną informację. Sulli nas opuściła. Ta sytuacja jest niewyobrażalna i bardzo przygnębiająca.

Prosimy o wstrzymanie się od rozpowszechniania plotek czy artykułów ze spekulacjami dla dobra pogrążonej w smutku rodziny oraz o wyrażenie swoich najgłębszych kondolencji w ostatniej drodze zmarłej.

źródło:(1)

 

Oryginalny post: W okolicach 15:20 czasu koreańskiego 14 października (8:20 w Polsce) policja otrzymała zgłoszenie o śmierci Sulli, aktorki i byłej członkini f(x). Artystka została znaleziona na drugim piętrze swojego domu w Seongnam (prowincja Gyeonggi, na południowy-wschód od Seulu) przez menagera. Udał się on do mieszkania piosenkarki po tym, jak nie mógł się z nią skontaktować po ich ostatniej rozmowie 13 października w okolicach 18:30 KST. Jak dowiedział się portal Dispatch od straży pożarnej w Seongnam, kiedy służby dotarły na miejsce, Sulli już nie żyła. 

Policja ogłosiła w okolicach godziny 18:00 czasu koreańskiego (11:00 w Polsce), że nie stwierdzono śladów włamania czy zabójstwa. Niedługo później po dalszych pracach na miejscu wydano oświadczenie o samobójstwie artystki. Wytwórnia Sulli, SM Entertainment, nie wypowiedziała się jeszcze w tej sprawie. 

Idolka zadebiutowała jako aktorka w 2005 w wieku 9 lat, a w 2009 roku stała się częścią girlsbandu f(x). W 2015 opuściła zespół, po czym skupiła się na grze w dramach i filmach. W czerwcu tego roku wydała swój pierwszy solowy singiel, Goblin.

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się nowych informacji.

 

Drodzy czytelnicy, pamiętajcie, że nie jesteście sami, a myśli samobójcze mogą przytrafić się każdemu, kto może czuć się przytłoczony i uważa, że nikt nie może mu pomóc. Nie ignorujcie swojego smutku i rozmawiajcie o swoich problemach. Możecie to zrobić, dzwoniąc chociażby na poniższe bezpłatne numery telefonów.

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych (codziennie 14.00-22.00 z wyjątkiem dni świątecznych)

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (codziennie w godzinach 12.00-2.00); a wiadomość przez www.116111.pl/napisz możesz wysłać przez całą dobę

 

źródło:(1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Sulli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.