JYP Entertainment wydało oficjalne oświadczenie dotyczące grupowych aktywności oraz promocji nowej płyty kapeli.

W przeddzień powrotu DAY6 z “The Book of Us: The Demon” na social media zespołu oraz na platformie “JYP Fan’s” pojawiła się oficjalna informacja na temat członków grupy. Jej tłumaczenie przeczytacie poniżej:

Dzień dobry, tu JYP Entertainment.

Na początku chcielibyśmy wykazać wdzięczność dla My Day, którzy zawsze wspierają DAY6. Chcemy bardzo przeprosić, że dzielimy się takimi informacjami dzień przez comebackiem DAY6. W ostatnim czasie niektórzy członkowie zespołu wykazywali symptomy zaburzeń lękowych, więc zostali skierowani na szczegółowe badania. Lekarska porada była taka, że [członkom] potrzebny jest odpoczynek i poczucie stabilizacji. Po dyskusji z członkami doszliśmy do wspólnego wniosku, by tymczasowo zawiesić grupowe aktywności, włączając to promocje najnowszego albumu, aby skupić się na powrocie [członków zespołu] do zdrowia. 

 

Prosimy o zrozumienie tego nagłego przerwania promocji nowej płyty. Jako agencja, obiecujemy, że stawiamy zdrowie zespołu ponad wszystko i zapewnimy im jak najlepsze warunki do wyzdrowienia. W odpowiednim czasie poinformujemy Was o powrocie grupy do promocji. Prosimy Was o wsparcie i miłość, by DAY6 mogło wrócić silne jako zespół. 

Przypominamy, że na 11 maja zaplanowany jest comeback zespołu z “The Book of Us: The Demon”.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter DAY6
źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.