Wokalista EXO podał datę rozpoczęcia swojego treningu wojskowego. Muzyk napisał do fanów odręczny list.

Chen zaciągnie się do armii, co potwierdził w prywatnym liście do EXO-L. Artysta wyznał, że rozpocznie swoją dwuletnią służbę 26 października. To już czwarty członek zespołu, który wstąpi w wojskowe szeregi. Przedtem swój trening zaczęli już – Xiumin, D.O i Suho.

Przeczytajcie tłumaczenie listu Chena do fanów:

Dzień dobry, tutaj Chen. Czy wszystko u Was w porządku i jesteście zdrowi, szczególnie teraz, gdy wahania dziennych temperatur są wyjątkowo duże?

Letnie upały są już za nami i w mgnieniu oka, zaczęła się jesień. Powodem, dla którego piszę dzisiaj do Was, jest chęć poinformowania Was, że wstępuję do wojska 26 października i mogę się z Wami pożegnać chociaż tym listem. Podczas mojej służby, zrobię wszystko, co w mojej mocy, by wypełniać moje obowiązki w dobrej formie fizycznej i psychicznej, żebym mógł pokazać Wam rozwój i poprawę, gdy wrócę i znów się z Wami przywitam. W tym czasie [mojej służby – przyp.red.], mam nadzieję, że wszyscy zostaniecie tak piękni i zdrowi jacy jesteście dzisiaj! Zawsze jestem Wam wdzięczny i Was kocham.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.