BTS po raz trzeci wzięło udział w gali Grammy – pierwszy raz jednak jako nominowany. Sprawdźcie, co działo się podczas uroczystości.

Już pod koniec listopada 2020 dowiedzieliśmy się, że BTS zostało nominowane do statuetki Grammy 2021. O wygraną w kategorii Best Pop Duo/Group Performance w nocy z 14 na 15 marca czasu polskiego zawalczyło DynamiteBoysband niestety nie zgarnął nagrody – Grammy powędrowało do Rain On Me Lady Gagi i Ariany Grande.

Muzycy spod skrzydeł Big Hit Entertainment zaprezentowali się jednak na scenie – drugi raz w historii swojej kariery. Chociaż grupa nie mogła pojawić się w Los Angeles,  Podczas wywiadu wyrazili również wdzięczność, że mogą wystąpić na gali wręczenia najważniejszych nagród muzycznych na świecie. „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią tego wspaniałego wieczoru”, skomentował RM. „Chciałbym, żeby wiele różnych muzyków, którzy tworzą i szerzą różne [style] muzyczne mogli być nominowani na Grammy i wygrywać”, dodał.

Zespół podziękował także swoim fanom i obiecał, że nadal ciężko pracują. „Naprawdę tęsknię za ARMY i myślę, że ARMY czują dokładnie to samo. Wrócimy z jeszcze lepszą muzyką i występami w następnym roku. Będzie lepiej niż Dynamite!”, zdradził V. Cały wywiad sprawdzicie w poniższym wideo:

 

Występ chłopaków możecie prześledzić natomiast tutaj:

 

 źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.