Chłopcy z BTS znaleźli się na najnowszej okładce międzynarodowego wydania TIME.

Magazyn zakwalifikował członków BTS do swojej listy Liderów Przyszłego Pokolenia (Next Generation Leaders). W specjalnym artykule zatytułowanym „Jak BTS przejmuje świat”, Raisa Bruner przeprowadziła wideo-wywiad z zespołem i opowiedziała o spotkaniu z chłopcami dobę po ich koncercie w LA.

Sława grupy z Big Hit została tu wprost porównana z tą, którą mogli pochwalić się w swoim najlepszym momencie The Beatles czy One Direction. Układy taneczne można zestawić chociażby z tymi od New Kids on the Block czy *NSYNC. BTS jest jednak swoim własnym fenomenem, głównie z powodu kraju pochodzenia, i raz po raz udowadnia, że kawałki nie muszą być po angielsku, by stać się słyszalnymi na całym świecie. „Nawet jeśli istnieje bariera językowa, kiedy zaczyna grać muzyka, ludzie reagują praktycznie tak samo, nie ważne, gdzie pojedziemy”, zaznaczył Suga. „Myślę, że zbliża nas to do siebie”, dodał.

Autorka wspomina również o innych czynnikach, dzięki którym Bangtani znaleźli się tak wysoko. Mowa tu chociażby o dużej aktywności na zespołu na social media, oddaniu armii ich fanów czy w końcu o kolaboracjach z wielkimi nazwiskami amerykańskiej sceny muzycznej.

Cały artykuł w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie magazynu TIME – TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Magazyn TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.