Zespół powrócił z albumem „Going Seventeen”.

Jeśli jesteście myślami przy świętach, to SEVENTEEN na chwilę przypomni Wam wakacje i zabierze nad ocean! Trzeci mini-album w karierze grupy nazywa się „Going Seventeen”. Wcześniej zespół promował się przez dwa tygodnie, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Płyta zawiera 8 nowych piosenek, w tym tytułowy energiczny kawałek BOOMBOOM.

  1. BEAUTIFUL
  2. 붐붐 (BOOMBOOM)
  3. HIGHLIGHT
  4. 기대
  5. 빠른 걸음
  6. 몰래 듣지 마요
  7. 글쎄
  8. 웃음꽃


„Tytuł piosenki nawiązuje do naszej pasji” – mówił autor tekstu do BOOMBOOM, Woozi, podczas odliczania do wydania albumu. „To brzmi jak bicie serca, prawda? To znaczy, że jesteśmy dla fanów. Sprawiają, że nasze serca biją szybciej i zachęcają do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że [przez tą piosenkę] fani zrozumieją nasze uczucia.” Jako producent, lider wokalnego unitu powiedział, że to najlepsza płyta, jaką do tej pory wydało SEVENTEEN.

„Myślę, że stwierdzenie 'BOOM BOOM’ oznacza coś sprawiającego ogromne wrażenie.” – dodał maknae zespołu, Dino. „Wszyscy często używają go w codziennym życiu. Jeśli ktoś pomyśli o tych słowach, pomyśli [też] o nas. To dobra nazwa [dla piosenki].”

Nową piosenkę przedstawiono także na specjalnym evencie:


SEVENTEEN podziękowali wszystkim fanom za cierpliwość i czekanie z zespołem do północy. Wcześniej planowani wydanie teledysku o 23:30 KST (15:30 w Polsce), jednak z powodów technicznych premierę BOOMBOOM opóźniono do 00:15 KST (16:15 u nas).

 

Cały album „Going Seventeen” znalazł się także w koreańskich notowaniach muzycznych (wyniki pochodzą z 4 grudnia, 17:30 czasu polskiego).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.