BLACKPINK szykuje powrót z nowym materiałem. „SQUARE TWO” już dzisiaj!

AKTUALIZACJA: 31 października

Pięć godzin przed comebackiem rozpoczęło się odliczanie, które można śledzić na stronie wytwórni. Natomiast na Vlive obejrzeć możemy film zakulisowy z PLAYING WITH FIRE.

 

 

AKTUALIZACJA: 30 października

Druga piosenka znana! Wytwórnia opublikowała nagranie z kręcenia teledysku do STAY Dowiemy się w nim, że dziewczyny są same w opuszczonym miejscu i zobaczymy nagrania zrobione przez nie. Prócz tego w tle słychać pełną piosenkę. Teledysk zobaczymy już za dwa dni!

 

 

AKTUALIZACJA: 29 października

Zaczynamy ostatnie odliczanie. Na kanale BLACKPINK na YouTube pojawiły nagrania zapowiadające PLAYING WITH FIRE. Jak informuje wytwórnia, będzie to kawałek z gatunku tropical house.


 

6 listopada zobaczymy zespół w Inkigayo, a cztery dni później, 10 listopada M Countdown. Prócz tego, dziewczyny pojawią się w Weekly Idol. Będzie to ich debiut w variety show. Wytwórnia zapowiada, że tym razem zespół częściej pojawiać się będzie w telewizji.

AKTUALIZACJA: 28 października

Kilka godzin po opublikowaniu zdjęć zespołu poznaliśmy pełną listę utworów. Trzeci kawałek to WHISTLE w wersji akustycznej. Materiał został wyprodukowany, jak w przypadku „SQUARE ONE”, przez Teddiego i Future Bounce i Rebeccę Johnson (Bekuh Boom). Wśród producentów znajdziemy też R.Tee, jednego z dziewięciu członków nowej pod-wytwórni YG – THE BLACK LABEL, do której należy również Zion. T. Nie zabrakło również muzyka odpowiedzialnego za płyty G-Dragona, 2NE1 i PSY, czyli Seo Won Jin’a.

 

Dzisiaj poznaliśmy artystki z bardziej kobiecej i delikatnej strony. Zdjęcia znalazły się też na oficjalnym Instagramie zespołu.  Zobaczcie nową sesję!

AKTUALIZACJA: 27 października

Wytwórnia nie każde nam długo czekać na nowe informacje odnośnie comebacku. Znamy już drugi utwór – STAY. Zdjęcia zrobione są w chłodniejszej kolorystyce i wnioskować można, że będzie to spokojniejszy utwór. Obejrzyjcie fotografie!

AKTUALIZACJA: 26 października

Dzisiejsze zdjęcia teaserowe przedstawiają JiSoo i Rosé. Prócz tego dowiedzieliśmy się, że BLACKPINK wystąpi w programie Weekly Idol w listopadzie.  Wytwórnia chce promować zespół nie tylko w programach muzycznych.

AKTUALIZACJA: 25 października

YG rozpoczęło odliczanie do comebacku BLACKPINK! Z tej okazji na stronie wytwórni pojawiły się dwa zdjęcia: jedno z Jennie, drugie z Lisą. Na obu jest też nazwa pierwszej piosenki na płycie – PLAYING WITH FIRE. Zdjęcia zostały zrobione prawdopodobnie podczas kręcenie BOOMBAYAH. Tak samo jak w przypadku wcześniejszych kawałków, choreografia została stworzona przez zagranicznego choreografa.

Oryginalny artykuł: Girlsband wróci na scenę 1 listopada z nowym albumem – „SQUARE TWO”. Według wcześniejszych informacji, wydane zostaną przynajmniej dwie nowe piosenki.

YG Entertainment opublikowało najpierw zapowiedź nowego utworu z datą wydania. Graficzny koncept przypomina okładkę debiutanckiego albumu zespołu. Również kolory świadczyły o tym, że spodziewać się możemy nowego materiału właśnie od BLACKPINK. Nie musieliśmy czekać długo, bo już po godzinie wszystko się wyjaśniło.

 

 

#WHOSNEXT #20161101 #COMINGSOON #YG

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika YANG HYUN SUK (@fromyg)


BLACKPINK zadebiutowały 8 sierpnia tego roku i szturmem wzięły muzyczne notowania w Korei na długi czas. Ich teledyski mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie YouTube – 43 miliony dla WHISTLE i 52 miliony dla BOOMBAYAH. O ich sukcesach pisały zagraniczne media, jak chociażby magazyn Rolling Stone, który umieścił je na liście „10 Nowych Artystów, których trzeba znać”.

źródła:(1)(2)(3)(4)(5)(6)(7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.