Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego internetowego show „Blind Musician”. Twórcy programu ogłosili pełną listę jego jurorów.

Baek A Yeon, Eunkwang z BTOB, Taeil z Block B i inni koreańscy muzycy zostali jurorami nowego show. „Blind Musician” to nowy typ programu muzycznego, którego celem jest znalezienie k-popowej gwiazdy. Jednak nie zwraca się w nim uwagi na aspekty wizualne, które są coraz ważniejszym elementem rynku. Uczestnicy będą bowiem przesłuchiwani „w ciemno”, a oceniane będą tylko ich umiejętności wokalne. Program będzie można oglądać jedynie na jego oficjalnych profilach społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram.

Pierwsza runda eliminacji zapowiedziana jest na 21 marca o 18:00 KST (10:00 w Polsce). Wtedy przed jury w składzie: Baek A Yeon, Eunkwang i Im Se Jun, zaprezentuje się 16 uczestników. Ostatecznego zwycięzcę programu poznamy pod koniec maja w formie koncertów guerrilla (występy podobne do flash mobów, gdzie artysta występuje bez zapowiedzi w miejscu publicznym – przyp.red). O jego wygranej zadecydują oceny jurorów oraz głosowanie widzów.

Daty wszystkich odcinków oraz składy jury możecie zobaczyć na poniższej grafice:

 

źrodło:(1)(2)(3)
źródła zdjęć: 100ayeon.jype.com / Oficjalny Naver BTOB / Oficjalny Twitter Block B

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.