Zespół zajął pierwsze miejsce na wszytskich najważniejszych koreańskich listach przebojów.

Flower Road miało swoją premierę we wtorek 13 marca. Od tego czasu utwór w ekspresowym tempie wspinał się po najważniejszych koreańskich oraz światowych listach przebojów. Zespół znalazł się na pierwszych miejscach na notowaniach takich serwisów jak: Melon, Genie, Bugs, Mnet, Naver czy Soribada. Dodatkowo kawałek znalazł się na najwyższej pozycji rankingów iTunes w dwudziestu sześciu krajach, w tym również w Polsce. Osiągnięcia piosenki możecie zobaczyć poniżej: 

 

Najnowszy kawałek BIGBANG to ostatni prezent dla fanów przed rozpoczęciem służby wojskowej przez Taeyanga i Daesunga. Muzycy wyrażają w tekście piosenki wdzięczność za wszelkie wsparcie, miłość i natchnienie, jakimi zostali obdarzeni. Obiecują również, że spotkamy się ponownie „gdy zakwitną kwiaty”.

Warto wspomnieć, że już czterech członków zespołu jest w trakcie odbywania obowiązkowej służby w armii. Seungri odniósł się do tego na swoim Instagramie. Wspomniał, że po zakończeniu zaplanowanych przez niego tegorocznych solowych aktywności, również dołączy do wojska, by przerwa BIGBANG była jak najmniejsza.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter YG Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.