Ósmy singiel w karierze B.A.P ma być ukłonem w stronę pierwszych piosenek grupy. Jakie style muzyczne usłyszymy na „EGO”?

Główna piosenka nowego singla B.A.P to Hands Up. Do hip-hopowej melodii dodano tu trapowy beat i syntezatory. W tekście, nad którym pracowali m.in. Yongguk i Zelo, zespół śpiewa o dążeniu do celu i wierze w samego siebie. Artyści przekonują nas, byśmy nie patrzyli w tył i skupili się na realizacji swoich marzeń.

Klip skupia się na fragmentach choreografii i solowych ujęciach członków boysbandu. Warto dodać, że Daehyun nie był obecny przy kręceniu wszystkich grupowych scen. Wokalista występuje aktualnie w musialu „All Shook Up”, gdzie gra główną rolę. Więcej o tym znajdziecie TUTAJ.

Oprócz tytułowego kawałka, na „EGO” usłyszymy jeszcze dwa inne utwory. Moondance, pierwsza z nich, to połączenie elektroniki, popu i wstawek w stylu future R&B. Opowiada o uczuciu, w którym się zatracamy. Związek dwojga ludzi jest tu porównany do wspólnego tańca w świetle księżyca.

Ostatnia z nowych piosenek, Think Hole, reprezentuje popularny tropical house. Słowa numeru mówią o odejściu naszej miłości, po której zostaje w nas wielka pustka. Główny bohater tekstu wszędzie widzi swoja drugą połówkę i wszystko mu ją przypomina.

B.A.P zaprezentował się z nowymi kawałkami już w trzech programach muzycznych: KBS Music Bank, MBC Show!Music Core i SBS Inkigayo. Za każdym razem boysband wystąpił z Hands Up i Moondance. Niedzielne występy zobaczycie poniżej, poprzednie obejrzycie, klikając w odpowiedni link: KBS – [HANDS UP][MOONDANCE]; MBC – [HANDS UP][MOONDANCE]


TS Entertainment opublikowało na Naverze zakulisowe zdjęcia z kręcenia klipu Hands Up. Fotografie możecie zobaczyć także w poniższej galerii:

 

 

źródło:(1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Naver TS Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.