Zespół dopiero co skończył swoją trzecią światową trasę koncertową, a już wrócił z nową płytą i teledyskiem.

To wasz kawałek? Po 10 dniach od ogłoszenia comebacku, zobaczyliśmy teledysk do That’s My Jam B.A.P. Piosenka jest energiczna i taneczna. W MV zobaczymy natomiast nawiązania do zachodniej telewizji (jak National Geographic), czy innych klipów grupy (np. One Shot, czy Feel So Good). That’s My Jam zgodnie z zapowiedziami, został nagrany w stylu EDM (elektroniczna muzyka taneczna) z wyraźnym beat’em. Kawałek stworzył Kim Chang Rak, przy współpracy z liderem B.A.P – Bang Yong Guk’iem. Producent był odpowiedzialny za poprzednie piosenki zespołu, takie jak Feel So Good i Young, Wild & Free.

Na „PUT’EM UP” znajdziemy trzy piosenki. Oprócz wyraźnego That’s My Jam, usłyszymy tam też inny letni, imprezowy kawałek – Do What I Feel. Trzecim utworem jest What More Can I Say. Został wyprodukowany przez Yongguk’a i pokazuje spokojną stronę B.A.P.

Niecałą dobę od premiery, That’s My Jam znalazło się w TOP100 czołowych rankingów muzycznych w Korei. Aktualnie (8.08.16, 11:30 czasu polskiego) zajmuje 33. miejsce w liście Mnet, 42. na MelON, 87. na Olleh Music, 91. na Bugs! i 99. na Soribada. Tymczasem cały album znajdziemy w rankingach światowych iTunes. W Tajlandii na 5. pozycji; w Singapurze na 8.; w Turcji na 25.; w Tajwanie na 30.; w Holandii na 41.; w Japonii na 53.; we Włoszech na 128. i w USA na 130. Jak poinformowało TS Entertainment, grupa nie zamierza promować utworu w programach muzycznych. Członkowie skupią się natomiast na spotkaniach z fanami. 6 i 7 sierpnia zespół skończył swoją trzecią światową trasę koncertową. Od kwietnia B.A.P odwiedził 15 krajów i zagrał ponad 30 koncertów.

 

Promocję „PUT’EM UP” mogliście śledzić na naszej stronie:

[AKTUALIZACJA] B.A.P uchyla rąbka tajemnicy o nowym albumie

Zdjęcia promocyjne „PUT’EM UP” B.A.P [GALERIA ZDJĘĆ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.