Na oficjalnych kontach B.A.P pojawił się plakat zapowiadający piąty mini album zespołu. 

AKTUALIZACJA 2.08

Wszystkie przypuszczenia zostały potwierdzone! Tytułową piosenką piątego mini-albumu B.A.P będzie That’s My Jam. Chociaż krążek ujrzy światło dzienne 8 sierpniasam utwór będzie miał swoją premierę wcześniej. Zespół zaśpiewa go bowiem na finałowych koncertach światowej trasy „TRUE AWAKE!” w Seulu 7 sierpnia. Kawałek ma być lekki i rześki, idealny na letni wieczór. W jego tworzenie zaangażowany był lider B.A.P – Bang Yong Guk. Co jeszcze fani usłyszą w stolicy Korei Południowej? Zobaczcie pełną setlistę koncertu!

 

AKTUALIZACJA 1.08

Na oficjalnym Facebook’u B.A.P pojawiło się zdjęcie okładki nowej płyty. Widzimy na niej również podpis „That’s my Jam”, co może być tytułową piosenką krążka.

 

ORYGINALNY POST 29.07

Widzimy na nim członków boysbandu na plaży, co może sugerować lekką, letnią stylistykę płyty. „PUT’EM UP” będzie miał premierę 8 sierpnia. Album będzie zawierał trzy piosenki, w tym tytułowy singiel w stylu EDM (elektroniczna muzyka taneczna).

6 i 7 sierpnia B.A.P zagra w Seulu ostatnie koncerty swojej trzeciej światowej trasy. Zespół ujawni najnowszy singiel już podczas tych występów. Grupa odwiedziła m.in. Europę (w tym Polskę), Stany Zjednoczone, Kanadę, Australię oraz Japonię. 13 lipca światło dzienne ujrzał natomiast piąty japoński singiel grupy – „Feel So Good”.

Co ciekawe, od czasu pojawienia się tajemniczego teasera z Daehyun’em fani spekulowali o dacie comebacku. Większość dopatrzyła się „8.08” na budziku, co okazało się rozwiązaniem zagadki.

Czekacie na comeback B.A.P?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.