Boysband wydał drugi autorski album. Przeczytajcie podsumowanie comebacku chłopców!

Po zaledwie dwóch miesiącach PENTAGON powrócił z kolejnym krążkiem, w którego tworzenie od początku do końca zaangażowani byli wszyscy członkowie. Pięć nowych kompozycji odkrywa kolejne talenty artystów, którzy zadebiutowali w 2016 roku. Płytę „DEMO_02” promują dwa teledyski, które wyszły kolejno 22 i 23 listopada. Swój comeback grupa świętowała podczas czwartego już koncertu „Tentastic” – poszczególne występy dostępne są na kanale V LIVE, który znajdziecie TUTAJ.

Tytułowe Runaway opowiada o pogoni za marzeniami, w którą wliczone są też liczne przeszkody. Motywacja członków PENTAGON jest jednak na tyle silna, że nic ich nie zatrzyma w drodze do celu. Teledysk zawiera dynamiczne sceny taneczne i indywidualne ujęcia poszczególnych członków grupy.


Harmonogram promocji grupy zawierał dwa symbole PENTAGON, które okazały się dodatkowymi publikacjami. Jedną z nich jest wideoklip do Violet, który ukazał się dzień po premierze krążka. Piosenka opowiada o straconej miłości. Jej wspomnienia powracają za każdym razem, gdy porzucony chłopak widzi w swoim otoczeniu fioletowy kolor, który jego ukochana miała na sobie ostatni raz, kiedy się widzieli. Autorami piosenki są Kino i producent NATHAN.


Na mini-albumie znajdziemy łącznie pięć kawałków. Zobaczcie, jak prezentuje się pełna tracklista „DEMO_02”:

  1. Violet
  2. Runaway
  3. All Right – grupa zachęca do cieszenia się nocą i przekonuje, że nie ma w tym nic złego. Melodię piosenki stworzył Jinho.
  4. Pretty Boys (Rap Unit) – odpowiedź E’Dawna, Yuto i Wooseoka na określanie ich „ładnymi chłopcami”. Panowie wykorzystują to jako swój atut, dzięki któremu są wyjątkowi.
  5. Stay (Vocal Unit) – produkcja lidera zespołu przenosi nas w styl ballad z lat 80-tych, które mogliśmy usłyszeć na albumie Triple H. Piosenka jest wyznaniem miłości wobec dziewczyny, która jest powodem szczęścia.

Już dzień po comebacku zespół pojawił się w programie „Show Champion” telewizji MBC. Występ możecie obejrzeć poniżej.

W dniu premiery „DEMO_02” znalazło się na drugim miejscu list iTunes w Luksemburgu i Makau. Runaway natomiast ulokowało się na tej pozycji w Estonii. Kolejnego dnia krążek był trzeci w Tajlandii.


Promocję albumu prześledzicie we wcześniejszym artykule TUTAJ. Grupa opublikowała również zakulisowe zdjęcia, które znajdziecie na naszej stronie [pierwsza część zdjęć, druga część zdjęć].

 

źródło zdjęcia: Twitter PENTAGON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.