Wanna One ujawnia coraz więcej szczegółów swojego debiutanckiego albumu.

AKTUALIZACJA: 3 sierpnia
Godzina 15:00
Znamy debiutancki singiel Wanna One! Na końcu pierwszego odcinka reality show boysbandu, „Wanna One Go”, Mnet zdradził wyniki głosowania na tytułowy utwór „1×1=1 (TO BE ONE)”. W okresie od 17 do 27 lipca łącznie oddano 2 692 776 głosów. Zwyciężyło Energetic z 2 227 041 głosami! Kawałek jest skomponowany przez Flow Bow oraz Hui z PENTAGON. Wokalista napisał także tekst piosenki, razem z maknae PENTAGON, Wooseokiem. Sprawdźcie dłuższy teaser klipu do debiutanckiego utworu zespołu:

 

Godzina 9:00

Wanna One zdradziło, jak będą wyglądać okładki obu wersji debiutanckiego albumu: Pink Ver. oraz Sky Ver.

 

AKTUALIZACJA: 2 sierpnia
To już ostatnie indywidualne zdjęcia zapowiadające „TO BE ONE”. Zobaczyliśmy na nich Daniela, Minhyuna oraz Sungwoona.

 

AKTUALIZACJA: 1 sierpnia
Dzisiaj zobaczyliśmy kolejną porcję zdjęć teaserowych. Bohaterami fotografii zostali: Jinyoung, Daehwi, Guanlin oraz Seongwoo.

 

AKTUALIZACJA: 31 lipca
Zespół opublikował pierwszy zestaw fotografii zapowiadających „TO BE ONE”. Na dzisiejszych zdjęciach zaprezentowali się: Jaehwan, Jihoon, Jisung oraz Woojin

Oryginalny post: Poznaliśmy dzisiaj listę piosenek, które ukażą się na nowym albumie boysbandu. Krążek zatytułowany będzie „1×1=1 (TO BE ONE)” i usłyszymy go 7 sierpnia o 18:00 KST (11:00 w Polsce). Na płycie znajdzie się siedem utworów. Cztery z nich to nowe kawałki: Intro To Be One, Burn It Up, Energetic oraz Wanna Be (My Baby). Pozostałe trzy kompozycje znamy z „Produce 101” – Always, Pick Me Never. Na albumie pojawią się ich wersje w wykonaniu zwycięskiej jedenastki. 

Nieznane są jeszcze wyniki głosowania na tytułowy singiel płyty. Wanna One udostępniło kontrastujące ze sobą teasery klipów do Burn It Up oraz Energetic. Znajdziecie je poniżej:

Od 17 lipca na kanale Mnet publikowane były specjalne, indywidualne teasery z udziałem członków zespołu. Pojawiały się w nich fragmenty dwóch utworów boysbandu. Zadaniem koreańskich Wannable jest wybór jednego z nich. Wszystkie klipy i fotografie znajdziecie TUTAJ

Cała promocja „1×1=1 (TO BE ONE)” znajdzie się w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.