Rozpoczęła się promocja pierwszego unitu Pristin.

AKTUALIZACJA: 26 maja

Na social media Pristin pojawiła się nowa grupowa fotografia dziewcząt.

 

AKTUALIZACJA: 23 maja

Godzina 18:00

Opublikowane zostały kolejne promocyjne fotografie. Oprócz indywidualnych zdjęć członkiń Pristin V, zobaczyliśmy także grupowe ujęcie dziewcząt.

Godzina 9:30

Wiemy, jak będzie prezentować się fizyczna wersja „Like a V”. W pakiecie otrzymamy okładkę photobooka z jedną członkinią, dwie fotokarty i jedną dodatkową „kartę V”. Szczegóły zobaczycie na grafice opublikowanej przez Pledis Entertainment.

 

AKTUALIZACJA: 22 maja

Zobaczyliśmy pierwsze indywidualne ujęcia członkiń Pristin V. Sprawdźcie fotografie w galerii:

 

 

AKTUALIZACJA: 21 maja

Zgodnie z harmonogramem, Pledis Entertainment podzieliło się indywidualnymi teaserami teledysku do Get It. 

 

AKTUALIZACJA: 20 maja

Poznaliśmy tracklistę nadchodzącego singla Pristin V. Na krążku znajdziemy dwie piosenki: tytułowe Get It oraz Spotlight.

 

AKTUALIZACJA: 18 maja

Na social media Pristin pojawiło się nowe zdjęcie zapowiadające debiut unitu. Singiel dziewcząt będzie nazywać się „Like a V”. Fotografia zatagowana jest również „#Villain” (ang. złoczyńca/czarny charakter).

 

 

AKTUALIZACJA: 17 maja

17:00

Pledis Entertainment podzieliło się harmonogramem promocji albumu Pristin V. 19 maja zobaczymy zwiastuny całego konceptu krążka. Potem poznamy tracklistę płyty. Dzień później opublikowany zostanie teaser teledysku tytułowej piosenki wydawnictwa. Kolejne dni wypełnią fotografie w dwóch wersjach: Veil i UnVeil. Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, Pristin V zadebiutuje 28 maja. Szczegóły promocji możecie sprawdzić na poniższej grafice (żeby powiększyć należy kliknąć):

9:00

Opublikowano kolejne zapowiedzi debiutu. Na zdjęciach zobaczymy zbliżenia na różne części ciała członkiń unitu, na których widzimy jego logo.

 

Oryginalny post: Na social media girlsbandu pojawiły się grafiki związane z debiutem Pristin V, pierwszego sub-unitu grupy. Wydawnictwo dziewcząt będzie miało swoją premierę 28 maja o 18:00 KST (11:00 w Polsce).  Zobaczcie oba teasery poniżej:

 

Przypomnijmy, że w Pristin V zadebiutują Nayoung, Kyulkyung, Eunwoo, Rena i Roa. Koncept unitu ma różnić się od tego, który prezentuje cały zespół. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Całą promocję wydawnictwa znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: koreanesia.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.