Zico rozpoczął współpracę z marką modową MISBHV.

Zico (Woo Ji Ho, Block B) rozpoczął współpracę z ogólnoświatową marką street-wear, MISBHV. Specjalne long-sleeve (bluzki z długim rękawem), utworzone przy współpracy z muzykiem, będą dostępne jedynie w Londynie, w limitowanej ilości. Lider Block B pojawi się też na wybiegu podczas premiery męskiej kolekcji wiosna/lato 2017.

Ponadto, 5 stycznia 2017 roku Zico zagra koncert w londyńskim klubie muzycznym KOKO. Jeśli kupimy bilety VVIP, bądź VIP, w cenie dostaniemy specjalny long-sleeve.

MISBHV to globalna marka modowa, pochodząca z Polski. Ich ubrania noszą chociażby Rihanna czy Cara Delevigne. „Uważamy, że muzyka Zico jest najbardziej pasuje do naszych ubrań. Myślimy, że Zico jest kimś, kto może wnieść energię, która dobrze współgra z naszą kulturą w Korei. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy z nim współpracować” – mówią reprezentanci firmy.

Przypomnijmy, że już 28 listopada Zico wyda Bermuda Triangle razem z Crushem i DEAN’em, pod szyldem crew Fanxychild. Cała trójka pojawi się również razem na scenie podczas MAMA 2016.

 

źródła:(1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.