Oprócz podgrup wokalnej, tanecznej i hip-hopowej, zespół zaprezentuje nowe trio.

AKTUALIZACJA: 13 marca, 16:00

Pojawiły się pierwsze zapowiedzi debiutu BooSeokSoon, które oficjalnie nazwano BSS. Tytułową piosenką zostanie przedstawiane poniżej Just Do It (wcześniej nazwane Without Hesitation). Singiel zostanie wydany 21 marca o 18:00 KST.

 

Oryginalny post: Od debiutu w 2015 roku po raz pierwszy zostanie uformowany nowy unit SEVENTEEN. Wcześniej zespół był znany ze swojego podziału na trzy podgrupy ze względu na sporą liczbę osób wchodzących w jego skład. Dzięki temu każdy członek boysbandu miał okazję pokazać swoje możliwości i udowodnić, że 13-osobowy zespół nie jest problemem dla ich rozwoju. Tym razem uformuje się nowy unit, który otrzymał od fanów nazwę BooSeokSoon. W jego skład będą wchodzić Seungkwan, DK oraz Hoshi.

Chłopcy wydadzą swoją piosenkę w marcu, chociaż nie podano dokładnej daty jej premiery. Nie ustalono także, czy będą promować się w programach muzycznych. W kwestii tytułowego kawałka, fani podejrzewają, że będzie to Without Hesitation. To właśnie z nim po raz pierwszy BooSeokSoon wystąpili razem podczas fanmeetingu „Carat Land”.

 

Wszystkie nowe informacje o debiucie trio BooSeokSoon znajdą się w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęć: Star Naver/ Naver muzmon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.