Założyciel wytwórni YG Entertainment potwierdził nowe wydawnictwa najmłodszych zespołów.

AKTUALIZACJA: 29 grudnia

Pojawiło się kolejne zdjęcie z planu teledysku iKON, tym razem z liderem, BI. Podpis informuje, że 28 grudnia zespół rozpoczął kręcenie teledysku, a piosenki są w zupełnie nowym stylu. Dostępna jest również grafika z całą grupą z planu do tytułowej piosenki. Opatrzona jest pytaniem czy w 2018 roku iKON częściej będzie występował w Korei.


Oryginalny post: Poprzez konto na Instagramie. Yang Hyun Suk poinformował fanów, kiedy mogą spodziewać się nowej muzyki od iKON, WINNER oraz BLACKPINK. Do opublikowanych zdjęć załączone są odpowiedzi producenta.

Pierwszy comeback w 2018 roku wśród artystów YG będą mieli chłopcy z iKON. Według odpowiedzi Yanga, wrócą “na 100% w styczniu”.

 

#아이콘 #iKON #2018년_YG1번타자 #YG

Post udostępniony przez YANG HYUN SUK (@fromyg)


Następny w kolejce jest WINNER, który na początku roku będzie nagrywać teledysk. Nową muzykę zespołu usłyszymy najprawdopodobniej w lutym.

 

#위너 #WINNER #YG

Post udostępniony przez YANG HYUN SUK (@fromyg)


Jedna z dwóch odpowiedzi Yang Hyun Suka odnośnie BLACKPINK dotyczy daty emisji programu “BLACKPINK’S House”. Premiera show zaplanowana jest na początek stycznia. Dodał również, że grupa jest w trakcie nagrywania nowych piosenek.

źródła zdjęć: Instagram iKON / Facebook BLACKPINK / Facebook WINNER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.