Artysta będzie pierwszym męskim artystą pod skrzydłami EDAM Ent. Na początku miesiąca wytwórnia Yuehua Entertainment, do której WOODZ należał od 2014 roku poinformowała w krótkim oświadczeniu, że piosenkarz postanowił nie przedłużać kontraktu:

Witajcie. Z tej strony Yuehua Entertainment.

 

Chcielibyśmy przekazać naszą wdzięczność ludziom, którzy zawsze pokazywali dużo miłości dla WOODZa.

Chcielibyśmy Was poinformować, że nasz ekskluzywny kontrakt z WOODZem zakończy się w październiku.

 

Przyglądaliśmy się z blika pasji WOODZa do muzyki od dnia, w kórym zadebiutował w grupie aż po dzień dzisiejszy, gdzie promuje się jako solowy artysta. To był istotny czas bycia z WOODZem, kiedy dorastał do bycia wszechstronym przez ciągłe wyzwania i wysiłek.

 

Wyrażamy naszą wdzięczność dla WOODZa za wejście na pokład w tak długą podróż z nami i będziemy wspierać jego nowy start w spełnianiu nowych marzeń.

 

Proszę, kontynuujcie pokazywanie swojego wsparcia i miłości dla WOODZa.

 

Dziękujemy

We wtorek, 25 października oficjalnie zostało ogłoszone, że WOODZ dołączy do EDAM Enertainment, w którym znajdują się piosenkarka IU i aktorka Shin Se Kyung. Oficjalne profile wytwórni przywitały idola krótkim wpisem na swoich mediach społecznościowych:

 

Obiecaliśmy nowy początek razem z WOODZem, który nie tylko posiada zdolności twórcze zbudowane przez lata kariery muzycznej, ale także ma mocne talenty muzyczne.

 

Nie będziemy się hamować w zapewnianiu naszego pełnego wsparcia dla WOODZa, który udowodnił swój potencjał jako multiutalentowany wszechstronny artysta w pokazaniu swoich zdolności w muzyce i innych obszarach.

 Proszę pokażcie dużo wsparcia i zainteresowania nową drogą, którą WOODZ będzie podążał w trakcie swoich przyszłych aktywności.

Ostatni comeback piosenkarza miał miejsce w maju tego roku z albumem „Colorful Trauma”.

Źródło (1)
Źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter WOODZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.