Po sukcesach Rooftop przyszedł czas na kolejną część projektu „Fly High”. Tym razem N.Flying zwolniło, dopasowując się do aury wiosennej miłości. W trzeciej odsłonie cyklu kapela zaprezentowała cztery nowe kawałki. Co warto o nich wiedzieć?

“Fly High” ma na celu wydawanie nowej muzyki średnio co dwa miesiące przez cały rok. Dzięki koncertom i występom na ulicy, band chce zaprezentować się szerszej publiczności i pokazać jej swój muzyczny potencjał. Pierwszą odsłoną cyklu było Like A Flower, które miało swoją premierę na koniec października. Następnie, na początku 2019 roku, usłyszeliśmy Rooftop. To dzięki tej piosence kapela zdobyła swoją pierwszą statuetkę w programie muzycznym. Trzecią częścią projektu zostało „Spring Memories” z promocyjnym singlem o tym samym tytule, które ukazało się 24 kwietnia.

Miłość jest jak wiosna, która łączy w sobie zarówno zimową pogodę, jak i letnią aurę. Uczucia i nastroje zakochanych wahają się od dobrych, do złych emocji. Bohater Spring Memories myśli o swojej ukochanej i o tym, że jest ona jego idealną drugą połówką. Autorem słów oraz kompozycji numeru jest lider N.Flying, Seung Hyub. Klip świetnie zgrywa się z piosenką swoim wiosennym klimatem. Chłopcy udostępnili także wersję „selfie”, którą można obejrzeć TUTAJ


W pisanie wszystkich utworów był zaangażowany lider kapeli, Seung Hyub. Na „Spring Memories” trafiły cztery nowe piosenki oraz dwa numery, wydane wcześniej w ramach „Fly High”: Rooftop oraz Like A Flower.

  1. Spring Memories
  2. Leave It – numer ma wyjątkowo pozytywne brzmienie gitary elektrycznej i perkusji. Wbrew pozorom kawałek jest jednak słodko-gorzkim wspomnieniem zakończonego związku. Mężczyzna pragnie o nim zapomnieć i definitywnie wygasić wszystkie uczucia.
  3. Flowerwork – piosenka zaczyna się charakterystycznymi gitarowymi riffami, po czym uwalnia całą swoją energię. Łączy w sobie mocniejsze rockowe brzmienia z rytmami reggae i popu. Na uwagę zasługuje tu też rapowany fragment w wykonaniu Seung Hyuba. Utwór zachęca do szaleństw, tańca i zapomnienia o codziennych troskach.
  4. Preview – kawałek pokazuje miłość z zupełnie innej strony – ukochana bohatera jest główną postacią w filmie. Trailer jest zapowiedzią, dzięki której zainteresowaliśmy się historią. Potem oglądamy cały film i coraz lepiej poznajemy bohaterów. Hip-hopowy rytm jest w nim przełamany brzmieniem pianina.
  5. Rooftop
  6. Like A Flower

Od premiery krążka kapela promuje się w programach muzycznych. N.Flying zaprezentowało na żywo tytułowe Spring Memories oraz Leave It.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.