Początek 2019 roku obfituje w comebacki. Wśród nich znalazło się N.Flying, które wróciło z pierwszym wydawnictwem po odejściu Kwang Jina z zespołu. Tym razem w ramach “Fly High” dostaliśmy singiel z dwoma kompozycjami. Co warto o nich wiedzieć?

N.Flying weszło w 2019 rok wraz z nowym singlem. „Rooftop” ukazało się 2 stycznia jako druga odsłona projektu „Fly High”. Zakłada on wydawanie nowych utworów co około dwa miesiące przez okres całego roku, koncerty oraz występy na ulicy, by kapela stała się bardziej rozpoznawalna. Cykl rozpoczęła emocjonalna ballada Like A Flower, która ujrzała światło dzienne w październiku zeszłego roku. W międzyczasie w składzie N.Flying zaszły zmiany i basista zespołu rozstał się z grupą. Więcej o odejściu Kwang Jina przeczytacie TUTAJ.

Tym razem N.Flying wróciło z nieco energiczniejszym kawałkiem – Rooftop. Numer mimo wszystko pasuje swoim charakterem do zimowego klimatu singla. Za słowa oraz kompozycję piosenki odpowiedzialny jest lider kapeli, Seung Hyub. Tekst utworu jest dedykowany ukochanej, która jest dla bohatera całym wszechświatem. Nie potrzebuje on gwiazd na niebie – wystarczy, że dziewczyna dla niego błyszczy. Para jednak oddala się od siebie i rozstaje się podczas oglądania nocnego nieba na dachu. Klip nawiązuje do tytułu numeru i możemy obejrzeć w nim występ zespołu na dachu budynku.

B-side trackiem, który trafił na kolejny singiel projektu „Fly High” jest Winter Winter. Spokojna ballada, z kojącymi dźwiękami gitary elektrycznej i basu, świetnie pasuje do zimowej aury panującej za oknem. Opowiada o bólu po rozstaniu z ukochaną osobą. Po gorącym lecie, czyli zakochaniu oraz samotnej jesieni, w której wszystko zaczęło się psuć, przyszedł czas na mroźną zimę. Bohater piosenki boi się bycia samemu i cierpi. Wie jednak, że po każdej, nawet najgorszej zimie przychodzi wiosna, podczas której wszystko zacznie wracać do normy.  

Grupa promuje się w programach muzycznych zarówno z tytułowym Rooftop, jak i Winter Winter. Poniżej obejrzycie występy N.Flying z Mnet M!Countdown:

 

Jak podoba Wam się nowy singiel N.Flying?

 

źródło zdjęcia: FNC Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.