Basista N.Flying oficjalnie odchodzi z zespołu. Kapela będzie promować się od tej pory w czteroosobowym składzie.

Wcześniej w grudniu fani rozpoczęli bojkot Kwon Kwang Jina i zażądali, by opuścił grupę. Zarzucano mu spotykanie się z właścicielkami fansite’ów, komentowanie wyglądu uczestników fansignów zespołu i molestowanie seksualne, czy też obrażanie wytwórni oraz innych członków kapeli. FNC Entertainment postanowiło zawiesić aktywności Kwang Jina i wyjaśnić wszystkie stawiane mu zarzuty.

Na stronie agencji 26 grudnia pojawiło się oficjalne oświadczenie dotyczące basisty N.Flying. Jego tłumaczenie znajduje się poniżej.

Dzień dobry, tu FNC Entertainment.

Aby przekazać fanom dokładną prawdę dotyczącą Kwon Kwang Jina, który niedawno wyraził chęć odejścia i podjęcia odpowiednich działań, dołożyliśmy wszelkich starań, by poznać prawdę dzięki dodatkowym spotkaniom z nim.

W rezultacie, potwierdziliśmy dodatkowo fakt, że [Kwang Jin] umawia się z fanką, więc podjęliśmy ostateczną decyzję, by Kwon Kwang Jin opuścił zespół.

Jednakże zdecydowanie zaprzecza on oskarżeniom o molestowanie seksualne. Przeciwko internautom, którzy wstawili post w celu zniesławienia poprzez rozpowszechnianie fałszywych informacji, podjęto działania prawne, więc prawda zostanie ustalona.

Czujemy skruchę, że sprawiliśmy fanom przykrość tym niefortunnym wypadkiem i będziemy bardziej uważni, by taki incydent nie powtórzył się w przyszłości.

N.Flying będzie kontynuowało zaplanowane aktywności w czteroosobowym składzie i obiecuje fanom, że pokaże w przyszłości więcej dojrzałości i lepszą muzykę.

Co sądzicie o tej decyzji?

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter N.Flying
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.