Boysband YG Entertainment kilka dni temu zakończył swoją pierwszą trasę koncertową po miastach Ameryki Północnej. Artyści w rozmowie z magazynem podsumowali swoje swoje dotychczasowe osiągnięcia, opowiedzieli o zmianach oraz przyszłości grupy.

Od momentu debiutu Stany Zjednoczone były ważnym miejscem dla członków WINNER. Muzycy bowiem wielokrotnie powracali do kraju z różnymi projektami. Jeff Benjamin, dziennikarz, który przeprowadził rozmowę z boysbandem skupił się na procesie dojrzewania artystycznego oraz planach grupy na nadchodzący rok.

Artyści poruszyli temat zmiany brzmienia zespołu. „Nie chcemy podążać cały czas tą samą ścieżką, to nudne”, powiedział Mino. „Piosenki, których słuchamy są inspiracją do tworzenia [naszych] piosenek. To, że YG jest znane z konkretnego stylu muzycznego nie oznacza, że musimy się tego trzymać. (…)”, dodał Yoon. „Kiedy debiutowaliśmy, chcieliśmy sprawiać wrażenie bardziej dojrzałych. Chcieliśmy, aby było widać, że podchodzimy do muzyki bardzo serio. Jednak teraz chcemy po prostu być sobą (…)”, kontynuował Mino. 

Dodatkowo, padły pytania dotyczące zapowiedzianego wcześniej pełnego albumu oraz innych nadchodzących projektów. Lider grupy przyznał, że WINNER jest w trakcie wyboru tytułowego utworu. Nie chcą jednak na ten moment zdradzać szczegółów dotyczących wydawnictwa. Boysband podtrzymuje swoją obietnicę dotyczącą dwóch comebacków w 2019 roku. Seungyoon dodał, że liczy na dużo solowych aktywności oraz, że 2019 będzie bardzo pracowitym rokiem dla zespołu.

Cały wywiad w języku angielskim możecie przeczytać na stronie Forbes – TUTAJ.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter WINNER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.