Wokalistka MAMAMOO rozpoczęła promocję swojego solowego albumu.

AKTUALIZACJA: 15 kwietnia

Opublikowano zwiastun do “EASY”. Przypomnijmy, że debiut Wheein zaplanowany jest 17 kwietnia.

 

AKTUALIZACJA: 13 kwietnia

Po kilku dniach przerwy, Wheein kontynuuje promocję “EASY” kolejnym zdjęciem.

AKTUALIZACJA: 10 kwietnia

Poprzez kolejny teaser “EASY” dowiedzieliśmy się, że na albumie Wheein pojawi się także Sik-K.

AKTUALIZACJA: 9 kwietnia, 17:00

Kolejnym krokiem w promocji albumu “EASY” jest oficjalne zdjęcie teaserowe. Zdradza ono koncept, jaki Wheein wybrała dla swojego debiutu.

AKTUALIZACJA: 9 kwietnia, 11:00

Wytwórnia RBW Bridge podzieliła się nowymi informacjami o solowym debiucie Wheein. W opublikowanym przez agencję artykule czytamy, że artystka pracowała przy każdym etapie produkcji krążka. Album będzie nazywał się “EASY”. Potwierdzono również, że usłyszymy go 17 kwietnia.

 

AKTUALIZACJA: 8 kwietnia

Na social media MAMAMOO pojawił się drugi teaser solowego wydawnictwa Wheein. Wideo było zatytułowane tym razem EASY. Na samym końcu filmu znajdziemy datę debiutu wokalistki – 17 kwietnia. Zobaczcie klip poniżej!

Oryginalny post: Wiemy coraz więcej o debiucie Wheein, który ma nastąpić w połowie kwietnia. Wytwórnia RBW Bridge podzieliła się 3-minutowym zwiastunem birth. Widzimy w nim piosenkarkę MAMAMOO w studiu artystycznym. Z dodatkową pomocą tworzy obraz, który posłużył jako tło dla okładki nadchodzącego albumu. Widzimy także, że efekt pracy jest oznaczony słowem „Magnolia”. Podkładem muzycznym dla całego klipu jest prosta, niewyróżniająca się melodia gitary.


Wciąż nie znamy dokładnej daty debiutu Wheein. Wcześniej informowaliśmy, że artystka zakończyła już nagrania do teledysku, które odbyły się w Incheon. Solowa płyta ma należeć do serii czterech pór roku, które rozpoczęło „Yellow Flower”, jednak nie będzie bezpośrednią kontynuacją projektu.

Wszystkie nowe informacje o solowym debiucie Wheein znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

żrodło:(1)
źródło zdjęcia: star.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.