Chłopak pomimo swojego młodego wieku zaprezentował wysoki poziom artystyczny. Przed Wami nowy członek H1GHR MUSIC – HAON!

Na mediach społecznościowych H1GHR MUSIC pojawiło się nagranie, w którym Jay Park wręcza młodemu raperowi łańcuch z logo wytwórni. Chłopak nazywa się Kim Ha On i w kwietniu tego roku wygrał drugą edycję “Highschool Rapper”. Urodził się w 2000 roku, jest więc najmłodszym członkiem agencji. Między nim, a kolejnym wiekowo artystą (Woodie Gochild) są 4 lata różnicy.


HAON nie skończył liceum. Jego celem stało się tworzenie muzyki i rap. Chłopak próbował swoich sił w pierwszej edycji “Highschool Rapper” oraz “Show Me The Money 4”. Wspólnie z pięcioma kolegami założyli grupę KIFF CLAN. Prezentację raperów zobaczycie poniżej. O produkcję zadbał duet Groovy Room.


Kim po raz kolejny zdecydował się na udział w “Highschool Rapper”. Już w pierwszych odcinkach programu zaciekawił sędziów i uczestników swoim specyficznym zachowaniem. “Moim celem jest dotrzeć tam, gdzie jest mi przeznaczone”, powiedział pewny siebie muzyk. Przyznał również, że medytuje. W ten sposób oczyszcza ciało i znajduje inspirację. Odebrany jako specyficzny i uduchowiony chłopak, chwilę później zaskoczył swoim talentem. HAON przez cały program pokazywał swoje raperskie zdolności: od dobrego słuchu, po charakterystyczne i skoczne flow. Chłopak zaraża uśmiechem i pozytywną energią, którą emanuje podczas występów. Poniżej obejrzycie jego pierwszy występ w tak zwanym cypherze. Raperzy kolejno improwizowali do wybranych podkładów.

Młody artysta z łatwością poradził sobie z brzmieniami proponowanymi przez duet producentów. Finałowy kawałek z Sik-K, Boong Boong, zagwarantował mu bezproblemową wygraną. W dzień premiery, utwór zdobył pierwsze miejsca w rankingach Mnet, Bugs, Genie i Olleh Music.


Nagrodą dla zwycięzcy “Highschool Raper” było 10 milionów wonów (prawie 33,5 tysiąca złotych) i możliwość wydania własnego kawałka. Na debiutanckim Graduation pojawili się koledzy rapera z grupy KIFF – VIXEN i WEBSTER B.

 

Rapera znajdziecie na Soundcloud i Instagramie. Więcej nagrań z drugiej odsłony “Highschool Rapper” obejrzycie natomiast TUTAJ.

Po raz pierwszy o Kimie pisaliśmy, gdy pojawiła się informacja o nowym członku AOMG. Okazało się jednak, że do agencji dołączył kickboxer Korean Zombie.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.