Zwycięzcy programu „The Unit” podzielili się pierwszymi materiałami promującymi nadchodzące wydawnictwo.

AKTUALIZACJA: 26 czerwca

Powrót UNB coraz bliżej! Chłopcy podzielili się z nami kolejnym teaserem oraz fotografiami z planu zdjęciowego do Black Heart.

 

AKTUALIZACJA: 24 czerwca

Za pomocą serwisu Naver grupa podzieliła się kolejnymi fotografiami promocyjnymi. Dodatkowo, na twitterze UNB pojawiło się nagranie, na którym słychać fragment Black Heart. Wszystkie materiały znajdziecie poniżej.

AKTUALIZACJA: 22 czerwca

Na oficjalnym twitterze grupy opublikowano listę utworów, które znajdą się na „Black Heart”. Krążek zawierać będzie 8 pozycji w tym trzy wersje instrumentalne. Warto podkreślić, że nad tytułowym utworem pracował duet LDN Noise, który na swoim koncie ma współpracę z SM Entertainment. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice.

AKTUALIZACJA 20 czerwca

Wśród dzisiejszych materiałów promocyjnych znajdziemy kolejne fotografie teaserowe oraz klipy wideo, który możecie obejrzeć TUTAJ

 

Oryginalny post: Na oficjalnym Twitterze zespołu opublikowano pierwsze fotografie oraz wideo promujące „Black Heart”. Zespół poinformował także, że w pracach nad kawałkiem brała udział grupa innych artystów takich jak: Jungha, Hangyul (IM), Jueun (DIA) oraz Anne (S.I.S). Nowy materiał od UNB usłyszymy już 28 czerwca. Wszystkie teasery znajdziecie poniżej.

Wszystkie informacje dotyczące powrotu UNB znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło zdjęcia: Oficjalny Naver The UNIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.