Girlsband wydał specjalny album „TWICEcoaster : LANE 2”.

Rozszerzona wersja październikowego albumu zawiera dwa nowe utwory, Knock Knock i Melting. Oprócz tego, usłyszymy także remix TT w wykonaniu TAK. Konceptem dodatkowych piosenek są psoty i zabawy, na które każda młoda dziewczyna miała ochotę chociaż raz w życiu.

Energiczne rytmy disco i house dopasowuje się do żywego obrazu całego zespołu, który spędza czas na zabawach. Właśnie ten beat wyróżnia Knock Knock od poprzednich piosenek TWICE. Dziewczęta bawią się swoimi głosami i słowami, tworząc wpadające w ucho frazy, czasami podobne stylistycznie do japońskich Vocaloidów. W tekście proszą kogoś o „otwarcie” swoich zamkniętych serc. W teledysku widzimy powiązanie do poprzedniej produkcji TWICE, TT. Pojawiają się baśniowe postacie oraz para dzieci przebranych na Halloween.

Knock Knock powtórzyło sukces TT i już 1,5 godziny po wydaniu utwór osiągnęło all-kill, przejmując pierwsze miejsca na wszystkich listach muzycznych. Oprócz tego, Melting także osiągnęło dobre wyniki. Na listach iTunes Knock Knock znalazło się na szczycie w Hong Kongu, Makau i Tajwanie, a całą płytę „TWICEcoaster : LANE 2” najbardziej doceniono w Singapurze i Tajwanie.

Na krótko przed comebackiem JYP Entertainment opublikowało indywidualne zdjęcia każdej członkini TWICE w koncepcie nowej płyty. Poprzednie teasery możecie zobaczyć tutaj: KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.