Zgodnie z harmonogramem zespołu, wczoraj poznaliśmy trzecią odsłonę „Every Day6”. Co o niej wiemy?

Marcowy singiel DAY6 ujrzał światło dzienne 6 marca o 12:00 KST. Tym samym zespół udostępnił trzecie, z planowanych dwunastu wydawnictw w 2017 roku.

W tym miesiącu kapela przedstawiła publiczności어떻게 말해 (How Can I Say) oraz 그럴 텐데 (I Would). Za oba teksty odpowiedzialny jest Young K, jednak przy How Can I Say basista połączył siły z Wonpil’em. Tytułowy kawałek opowiada o mężczyźnie, który nie wie jak powiedzieć swojej partnerce o tym, że jego miłość już wygasła. Chociaż melodia utworu uspokaja się we zwrotkach, refreny szybko nabierają mocnego, wyrazistego charakteru. W teledysku skupiono uwagę na grającej kapeli, więc klip staje się tłem dla piosenki. Druga kompozycja, I Would, jest spokojniejsza od swojego poprzednika. Jej tekst wyraża żal i smutek z powodu kończącej się miłości.

Koreańska publiczność przyjęła marcowe „Every Day6” bez echa. How Can I Say zadebiutowało na 24. miejscu na Genie, 45. na Bugs oraz 61. na olleh. I Would znalazło się natomiast jedynie w rankingach Bugs oraz olleh, gdzie zajęło kolejno 62. oraz 73. pozycję. (wszystkie dane pochodzą z 5:30 polskiego czasu) Odwrotnie sytuacja prezentuje się w światowych zestawieniach iTunes. Album znalazł na najwyższym stopniu podium w Estonii, Malezji oraz na Ukrainie. W Polsce trafił na 6. pozycję. Oprócz tego, singiel zadebiutował w dziennym zestawieniu najpopularniejszych albumów na iTunes z 6 marca. 

Powyżej znajdują się wyniki z godzin kolejno: 15:00, 16:00, 16:40, 18:00 oraz 21:00, 6 marca (polskiego czasu).
JYP Entertainment opublikowało na swoim Naver marcową edycję „DAY6 MAGAZINE”. Dzięki temu, mogliśmy zobaczyć zdjęcia kapeli ze studia. Znajdziecie je także u nas:

 

Jak podoba Wam się najnowszy singiel DAY6?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.