Liderka Girls’ Generation rozpoczęła promocję nowego materiału.

AKTUALIZACJA: 17 czerwca

Dzień przed comebackiem zobaczyliśmy ostatnie zdjęcie promocyjne solistki. Przypominamy, że “Something New” usłyszymy jutro o 11:00 czasu polskiego.

 

AKTUALIZACJA: 16 czerwca

Pojawiły się nowe teasery przedstawiające Taeyeon.

AKTUALIZACJA: 15 czerwca

Zobaczyliśmy kolejne zdjęcia z udziałem Taeyeon. Oprócz nich, SM Entertainment opublikowało szczegóły fizycznej wersji albumu. Oprócz samego krążka znajdziemy na niej 64 strony photobooka, plakat i jedną z trzech kolekcjonerskich kart. Szczegóły poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 14 czerwca

17:00

Na oficjalnych social media, stronie artystki oraz jej prywatnym Instagramie pojawiły się nowe promocyjne fotografie. Sprawdźcie je wszystkie:

12:00

SM Entertainment opublikowało teaser teledysku do Something New. Możecie sprawdzić go poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 13 czerwca

Na stronie wokalistki pojawiły się dwa kolejne zdjęcia promocyjne.

 

AKTUALIZACJA: 12 czerwca

17:00

Poznaliśmy tracklistę “Something New”. Jak pisaliśmy wcześniej, EP będzie składać się z 6 kawałków (w tym jedna wersja instrumentalna). Warto zauważyć, że w jednym numerze oprócz Taeyeon usłyszymy Lucasa z NCT. Oprócz tego, zobaczyliśmy trzy nowe fotografie teaserowe, z czego jedną możemy znaleźć na Instagramie samej artystki.

9:30

“Something New” będzie trzecim solowym mini-albumem liderki SNSD. Znajdziemy na nim 6 nowych utworów, w tym tytułowe Something New. Jego premiera przewidziana jest na 18 czerwca o 18:00 KST (11:00 w Polsce).

Należy dodać, że 15 czerwca Taeyeon rozpoczyna swoją japońską trasę koncertową “TAEYEON JAPAN SHOW CASE TOUR 2018”. Oznacza to, że w harmonogramie nie ma przewidzianych koreańskich popremierowych aktywności. SM Entertainment zdradziło, że nowy album to specjalny prezent dla fanów.

 

Oryginalny post: O północy KST 12 czerwca (11 czerwca 17:00 w Polsce) oficjalna strona Taeyeon zmieniła swój wygląd. Również na social media artystki dodano pierwsze zapowiedzi jej nowego wydawnictwa – “Something New”Nie znamy jeszcze daty ani formatu nadchodzącego materiału. Fotografie teaserowe możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że ostatnią solową płytą Taeyeon jest świąteczne EP “This Christmas” (więcej przeczytacie o tym TUTAJ). Wcześniej artystka zaprezentowała się natomiast z “My Voice”, swoim pierwszym pełnym albumem.

Wszystkie informacje o “Something New” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji. 

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: taeyeon.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.