Po ośmiu miesiącach przerwy w grupowych aktywnościach, członkowie WINNER postanowili pożegnać mijający rok nowym singlem. Co powinniśmy wiedzieć o Millions?

Chociaż YG Entertainment zdecydowało o przesunięciu daty premiery nadchodzącego albumu, w drugiej połowie grudnia WINNER wróciło z długo wyczekiwanym nowym materiałem. Członkowie grupy zaprezentowali nam, charakterystyczny dla ich twórczości, taneczno-popowy singiel. Kompozycja idealnie rozgrzewa zimowe miesiące, dzięki czemu szybko podbiła serca słuchaczy.

Millions jest połączeniem dźwięków z pogranicza tropical pop z typowo taneczną melodią, tworząc lekką, przypominającą wakacje propozycję. Tekst utworu opowiada o milionie powodów, dla których wybranka bohatera piosenki jest tak fascynująca. Mężczyzna bez wstydu przyznaje, że nie jest w stanie policzyć wszystkich cech, które sprawiają, ze kobieta jest niesamowita. W jego oczach jest ona niczym boskie arcydzieło i pragnie wyznać jej wszystkie swoje sekrety. Członkowie WINNER brali spory udział w powstawaniu utworu. Wśród jego twórców znaleźli się Yoon, Hoony oraz Mino.

Biorąc pod uwagę poprzednie teledyski zespołu, w klipie można dopatrzeć się tendencji do porzucenia prostych, minimalistycznych ujęć na rzecz wielobarwnych, złożonych z wielu setów kadrów. Sposób nagrywania materiału przypomina wręcz musicalowe produkcje, dzięki czemu realizacja nie nudzi odbiorcy. Każdy z członków grupy dostał możliwość zaprezentowania się w indywidualnej scenie, która skupia uwagę widza na konkretnym muzyku. Zespół przyznał, że pierwszy raz kręcą tego typu MV, a jego powstanie wymagało wielu prób, aby wszystko połączyć w całość.

Utwór szybko okazał się dużym sukcesem podbijając koreańskie oraz międzynarodowe rankingi. Kilka godzin po premierze Millions zaliczyło all-kill. Dodatkowo, kawałek zadebiutował na podium listy iTunes w 15 krajach. Szczegółowe wyniki znajdziecie poniżej:

 

Na oficjalnym kanale WINNER opublikowano także materiał zza kulis kręcenia klipu. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter WINNER

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.